Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2021 Roku

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2021 Roku

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia  – jakże innych od ubiegłorocznych – życzę wszystkim Podróżnikom – miłośnikom wypraw dalekich i bliskich – abyśmy bezpiecznie i w zdrowiu dotrwali do czasu, gdy znów będzie możliwe realizowanie krajoznawczych marzeń i pasji. Niech pierwsza gwiazda na Wigilijnym Niebie spełni najszczersze opłatkowe życzenia składane w gronie najbliższych – o powrót do zwykłego, bezkowidowego życia, o zdrowie w rodzinie i na świecie, o swobodę podróżowania. ,,Podróżujemy nie po to, by uciec przed życiem, ale aby życie nam nie uciekło”  – niech to motto pomaga nam przetrwać trudną próbę odpowiedzialności za siebie i innych – abyśmy znowu mogli marzyć o nieznanych krainach, urokliwych zaułkach, ulotnych widokach. Pamiętajmy, że „podróżowanie to jedyna rzecz, na którą wydajemy pieniądze a stajemy się bogatsi”. Dbajcie o siebie abyśmy wkrótce mogli spotkać się na turystycznym szlaku!

Równie serdeczne życzenia i pozdrowienia kieruję ku tym Ludziom, którzy zapewniają nam całą obudowę podróży – ku właścicielom pensjonatów i hoteli, ku restauratorom, pilotom wycieczek i przewodnikom, ku właścicielom firm przewozowych i kierowcom. Dbajcie o siebie aby nie zabrakło nikogo z Was! Bez Waszej codziennej, profesjonalnej pracy nasze wojaże są niemożliwe! Wytrwajmy wszyscy w ograniczeniach – może tak przyśpieszymy powrót do normalności i turystycznej pasji.

Życzę też aby Nowy 2021 Rok był lepszy od starszego brata, aby zaskakiwał nas tylko dobrymi zmianami i podarował nam pakiet optymizmu, który jest niezbędny aby stawiać czoła wyzwaniom losu.

Z wyrazami sympatii – Zbyszek Orchowski

Pin It on Pinterest