NASZE DOŚWIADCZENIE

Zapraszam na stronę internetową Biura w celu zapoznania się z przykładowymi programami wycieczek, które organizujemy na zamówienie klienta grupowego.

Klientom indywidualnym możemy zaproponować dołączanie do realizowanych wycieczek zamawianych przez grupy lub sprzedaż ofert innych organizatorów. Informacji o wyjazdach organizowanych przez inne biura można szukać w menu Oferty partnerów.

Nasza oferta skierowana jest głównie dla szkół, które mogą skorzystać z wyjazdów edukacyjnych i wypoczynkowych od wycieczek, zielonych szkół po obozy, kolonie, zimowiska i wycieczki zagraniczne. Oferujemy również wyjazdy dla zakładów pracy. Nasze wyjazdy realizujemy w Polsce i wielu miejscach w Europie.

Biuro istnieje od 1996 roku, posiadamy zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie organizowania imprez turystycznych o nr 314z oraz gwarancję ubezpieczeniową. Aktualne informacje o posiadanej na dany rok gwarancji znajdują się  w menu Dokumenty.

Informacje o naszym biurze, w celu upewnienia się, że spełniamy wszystkie wymagania i kryteria jakie obowiązują organizatorów turystyki można znaleźć w:

  • Ogólnopolskiej Ewidencji Organizatorów Turystki – www.turystyka.gov.pl
  • Rejestrze organizatorów turystyki i pośredników turystycznych prowadzonym przez marszałka województwa wielkopolskiego – Rejestr organizatorów.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani, co sądzą o nas ci, którzy nam zaufali i  korzystają z naszych usług, to zapraszamy do menu Referencje.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie i dostosowujemy program do oczekiwań, odpowiadamy drogą elektroniczną lub telefonicznie na wszystkie pytania i wątpliwości związane z wyjazdem.

Dla grup dorosłych, dla zakładów pracy możemy realizować wyjazdy zgodne z indywidualnymi oczekiwaniami w dowolnie wskazanych terminach i w atrakcyjne miejsca. Proponujemy wyjazdy jednodniowe, wycieczki weekendowe i dłuższe wyjazdy o charakterze wypoczynkowym. Organizujemy je na terenie Polski i w wielu miejscach w Europie.

Informacje dotyczące organizowanych przez nasze biuro imprez turystycznych w różne regiony Polski i krajów europejskich znajdują się w menu na górze strony.

Jeżeli na naszej stronie nie ma programu wycieczki, którą bylibyście Państwo zainteresowani, prosimy złożyć zapytanie, wówczas przygotujemy ofertę zgodną z oczekiwaniami.

Pozdrawiam

Zbigniew Orchowski

Pin It on Pinterest