[…] Biuro realizowała dla członków naszego oddziału w dniach 31.05 do 04.06.2018 wycieczkę na trasie: Kowno – Ryga – Tallin – Helsinki. Profesjonalne działanie, terminowość, rzetelność i elastyczność w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem oraz niezwykle interesujący program wycieczki tak w zakresie turystycznym jak i socjalnym upoważniają nas do wystawienia Biuro jak najwyższych ocen.

PTTK w Słupcy

Biuro Usług Turystycznych „Orchowscy” wywiązało się z realizacji wszystkich zaplanowanych zadań wzorowo. Biorąc pod uwagę jakość świadczonych usług z pełną odpowiedzialnością polecamy Biuro jako godne zaufania.

Liceum Ogólnokształcące w Słupcy

Od lat korzystamy z profesjonalnych usług jakie świadczy Biuro Usług Turystycznych Orchowscy ze Słupcy. Profesjonalizm towarzyszący przygotowaniu ofert uwzględniającej oczekiwania klienta, doskonała kadra oraz atrakcyjność ofert i cen sprawia, że współpraca z BUT Orchowscy spełnia najwyższe standardy i zaspokaja oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić usługi turystyczne świadczone przez Biuro wszystkim, którzy chcą wypocząć lub poznać najpiękniejsze zakątki Polski i Europy.”

Gminny Ośrodek Kultury w Strzałkowie

Uwzględniając bardzo dobrą proporcję pomiędzy ceną, a jakością świadczonych usług z pełną odpowiedzialnością stwierdzamy, że Biuro Usług Turystycznych Orchowscy jest godne zaufania i polecenia.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wydminach

Biuro zawsze wywiązywało się z realizacji zawartych umów rzetelnie, starannie, solidnie i terminowo. Na podstawie naszych doświadczeń polecam Biuro Usług Turystycznych „Orchowscy” wszystkim potencjalnym klientom.

Liceum Ogólnokształcące w Słupcy

Podziękowanie za zorganizowanie w dniach 11 – 17 VIII 2018r. wakacyjnego wypoczynku na Mazurach dla dzieci i młodzieży z terenu miasta Słupcy i powiatu słupeckiego.

Stowarzyszenie na rzecz rozwoju spłeczności lokalnej ANMAR

Biuro BUT Orchowscy otwarte jest na współpracę, zwraca uwagę i realizuje w granicach możliwości wszelkie sugestie Zleceniodawcy dokładając wszelkich starań aby uczynić wyjazd atrakcyjnym zarówno pod względem programowym jak i cenowym.

Zespól Szkolno-Przedszkolny w Kleczewie

[…] Współpraca ta daje nam każdego roku wiele satysfakcji. Oprócz doświadczenia, biuro oferuje dużą znajomość w dziedzinie turystyki, jak również przyjemną atmosferę, uprzejmość oraz doskonale rozumie potrzeby klienta i w każdym calu spełnia jego oczekiwania. Biuro oferuje szeroką gamę usług w kraju, jak i za granicą. Polecam korzystanie z oferty tegoż biura turystycznego, gdyż charakteryzuje je pełen profesjonalizm a ceny usług są niewygórowane.

Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Gminy Strzałkowo

[…] Impreza została przygotowana na bardzo wysokim poziomie. Na wysoką ocenę zasługuje zarówno profesjonalizm jak i umiejętności organizacyjne biura. Program wycieczki został zrealizowany w całości, a nawet rozszerzony. Wszystkie aspekty organizacyjne jak hotel, wyżywienie, autokar, opiekun grupy i przewodnicy spełnili nasze oczekiwania dzieląc się swoją niezwykłą wiedzą.

Zespół Szkół w Pobiedziskach

Podziękowania za wprowadzenie nas w świat niepowtarzalnych tajemnic Kotliny Kłodzkiej i skuteczne zaszczepienie nam bakcyla górskich wędrówek.

Gminny Ośrodek Kultury w Strzałkowie

Profesjonalne działanie, terminowość, rzetelność i elastyczność w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem praz niezwykle interesujący program wycieczki tak w zakresie turystycznym jak i socjalnym upoważniają nas do wystawienia Biuru  jak najwyższych ocen.

Liceum Ogólnokształcące w Słupcy

[…] składamy na Pana ręce serdeczne podziękowania dla Justyny za z serca płynąca pomoc, opiekę nad dziećmi, bezproblemowość, serdeczność, szybką reorganizację naszego planu wycieczki. Nic nie było dla niej problemem, a każdą pomoc niosła z uśmiechem na ustach. Dziękujemy też Arkowi za cierpliwość, życzliwość i pomoc. To właśnie taka kadra sprawia, że nie wyobrażamy sobie wycieczek z innym biurem.

Zespół Szkół w Pobiedziskach

Pin It on Pinterest