Poznajemy Warmię i Mazury – wycieczka 3 dniowa

Poznajemy Warmię i Mazury – wycieczka 3 dniowa

Poznajemy Warmię i Mazury – wycieczka 3 dniowa

1 dzień – Zbiórka uczestników o godzinie, wyjazd do Stębarka na pola bitwy pod Grunwaldem, uczestniczenie w zajęciach edukacyjnych „Spacerkiem po Średniowieczu” – podróż do Wieków Średnich oraz zwiedzanie Muzeum Bitwy pod Grunwaldem, przejazd do Olsztynka zwiedzanie *Skansenu Budownictwa Warmii i Mazur lub opcjonalnie realizacja zajęć edukacyjnych. Przejazd do Ośrodka Wypoczynkowego, zakwaterowanie grupy, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – Śniadanie, zabranie suchego prowiantu na drogę, wyjazd na całodniową wycieczkę autokarową: rozpoczynamy od zwiedzania Zamku w Reszlu, przejazd do Św. Lipki – barokowy zespół klasztorny jezuitów, koncert organowy, GierłożWilczy Szaniec” – kwatera hitlera. Przejazd do Giżycka – zwiedzanie Twierdzy Boyen. Powrót do miejsca noclegu, obiadokolacja, możliwość zorganizowania dyskoteki, nocleg.

3 dzień – Śniadanie, przejazd na zajęcia edukacyjne na *Zamku w Olsztynie (realizacja zamiennie dwóch tematów, np.: Mikołaj Kopernik – mieszkaniec zamku olsztyńskiego i Olsztyński zamek w czasach Kopernika), przejazd do *Planetarium w Olsztynie – film dostosowany do wieku odbiorców, lub zwiedzanie *Obserwatorium, wyjazd w drogę powrotną, obiad na trasie powrót przewidziany w godzinach wieczornych.

 

*obiekty wymagają rezerwacji z dużym wyprzedzeniem.
Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie

Świadczenia:

  1. 2 noclegi w Ośrodku Wypoczynkowym pokoje 3, 4, 5, osobowe z łazienkami
  2. Wyżywienie:
  • 1 dzień kolacja, 2 dzień śniadanie, prowiant na drogę obiadokolacja, 3 dzień śniadanie, obiad.
  1. Transport autokarowy
  2. Opieka pilota, usługi przewodnickie i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów. (Stębark – pola bitwy pod Grunwaldem zajęcia edukacyjne i zwiedzanie Muzeum Bitwy pod Grunwaldem, Skansen w Olsztynku, Św. Lipka, Gierłoż – „Wilczy Szaniec”, Giżycko – Twierdza Boyen, Zamek w Olsztynie lekcje muzealne, Obserwatorium astronomiczne lub Planetarium)

 Program stanowi propozycję, którą na życzenie można zmieniać.

Koszt wycieczki zależy od liczby uczestników, miejsca wyjazdu grupy oraz wybranych punktów programu. Ustalamy go indywidualnie z zamawiającym drogą e-mailową.

 

 

 

 

Pin It on Pinterest