Obóz rekreacyjny w Pogorzelicy

Obóz rekreacyjny w Pogorzelicy

Obóz rekreacyjny w Pogorzelicy

Pogorzelica -znana i bardzo popularna miejscowość wakacyjna, malowniczo położona nad otwartym morzem, w otoczeniu lasów sosnowych. Czeka tu na Was szeroka i bardzo długa, piaszczysta plaża czyli coś czego Wam potrzeba po trudach roku szkolnego. Pogorzelica łączy się z Niechorzem, kolejną bardzo atrakcyjną miejscowością letniskową. Zarówno w Pogorzelicy, jak i w Niechorzu można znaleźć moc różnego rodzaju atrakcji, a to wszystko razem gwarantuje Wam wspaniały wypoczynek i relaks.
Zakwaterowanie –Ośrodek Wypoczynkowy Dziejba Leśna położony jest w lesie mieszanym z przewagą drzew iglastych. Cały teren jest ogrodzony. Niedaleko stąd do przepięknej, piaszczystej plaży (ok. 180m.) i do centrum Pogorzelicy.
Na terenie obiektu znajdują się m.in. odkryty, podświetlany basen, boiska do gry w piłkę nożną, siatkówkę i koszykówkę, duża świetlica z telebimem i karaoke, wyodrębnione miejsce na ognisko, stołówka.
Zakwaterowanie: murowany pawilon, pokoje 3, 4, 5, 6 osobowych, każdy pokój z pełnym węzłem sanitarnym.
Wyżywienie – 3 posiłki dziennie + podwieczorek, pierwszym posiłkiem będzie kolacja pierwszego dnia, ostatnim obiad w dniu wyjazdu. Codziennie napój chłodzący w termosie.


Poniżej pełna treść oferty

Obóz rekreacyjny w Pogorzelicy 1

Pin It on Pinterest