Trójmiasto i Zamek w Malborku – wycieczka 3 dniowa

Trójmiasto i Zamek w Malborku – wycieczka 3 dniowa

Trójmiasto i Zamek w Malborku – wycieczka 3 dniowa

Trójmiasto i Zamek  w Malborku – wycieczka 3 dniowa (Gdynia, Sopot, Gdańsk, Malbork)

1 dzień – Zbiórka w wyznaczonym miejscu, przejazd do Malborka. Zwiedzanie Zamku w Malborku z przewodnikiem – trasą szkolną (karty pracy, zagadki). Czas do dyspozycji grupy na pamiątki, lody. Przejazd do Żelichowa od godziny gdzie grupa uczestniczy w spotkanie edukacyjnym i zwiedzaniu domu podcieniowego oraz realizuje  grę terenową „Tajemnice domu podcieniowego”. Przejazd na do miejsca noclegu, zakwaterowanie grupy, obiadokolacja, spacer nad morze,  nocleg.

2 dzień – śniadanie, przejazd do Gdyni –  zwiedzanie ORP *Błyskawicy lub Daru Pomorza, następnie grupa zwiedzanie Oceanarium. Przejazd do Sopotu – spacer po molo, czas na pamiątki, lody… Powrót do Gdyni, zwiedzanie *Centrum Nauki Experyment. Powrót do ośrodka obiadokolacja, możliwość zorganizowania dyskoteki, nocleg.

3 dzień – Śniadanie,  przejazd do Gdańska, zwiedzanie Katedry w Oliwie, koncert organowy, zwiedzanie zabytkowej części miasta: Brama Złota, Długi Targ, Ratusz, Fontanna Neptuna, Dwór Artusa, Bazylika Mariacka – wejście na wieżę,  obiad w Gdańsku, przejazd na Westerplatte, wyjazd w drogę powrotną, powrót przewidziany w godzinach wieczornych.

*obiekty wymagają rezerwacji z dużym wyprzedzeniem.
Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie

 Świadczenia:

  1. 1 nocleg w Ośrodku Wypoczynkowym w okolicach Gdańska, pokoje 3, 4, 5 z łazienkami
  2. Wyżywienie:
  • 1 dzień obiadokolacja, 2 dzień śniadanie, obiadokolacja, 3 dzień śniadanie, obiad
  1. Transport autokarowy.
  2. Opieka pilota, usługi przewodnickie i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów:

Zamek w Malborku, zajęcia edukacyjne w Żelichowie, zwiedzanie Błyskawicy lub Daru Pomorza, zajęcia edukacyjne w Oceanarium lub zwiedzanie Oceanarium, molo w Sopocie, Centrum Nauki Experyment, Bazylika Mariacka w Gdańsku.

Program stanowi propozycję, którą na życzenie można zmieniać.

Inne obiekty możliwe do zwiedzania na trasie:
(Muzeum II wojny światowej – lekcja muzealna lub zwiedzanie, Europejskie Centrum Solidarności – lekcja muzealna lub zwiedzanie, Centrum Hewelianum w Gdańsku, stadion Argon Arena, zajęcia edukacyjne w jednym z oddziałów Muzeum Morskiego, zajęcia edukacyjne w Oceanarium…)

Trójmiasto i Zamek w Malborku – wycieczka 3 dniowa

 

Pin It on Pinterest