Trójmiasto i Zamek w Malborku – wycieczka 3 dniowa, 23 – 25 V 2016r

Trójmiasto i Zamek  w Malborku – wycieczka 3 dniowa, 23 – 25 V 2016r

Trójmiasto i Zamek  w Malborku – wycieczka 3 dniowa, 23 – 25 V 2016r
(Gdynia, Sopot, Gdańsk, Malbork)

Trójmiasto i Zamek  w Malborku – wycieczka 3 dniowa, 23 – 25 V 2016r

1 dzień – Zbiórka w wyznaczonym miejscu, przejazd do Gdyni – zajęcia edukacyjne w Oceanarium, uczestniczenie w zajęciach laboratoryjnych „Fauna i flora Bałtyku” – (prezentacja multimedialna i zajęcia laboratoryjne) lub zwiedzanie Oceanarium, rejs statkiem z Gdyni, do Sopotu – spacer po molo. Przejazd na nocleg do ośrodka koło Gdańska, zakwaterowanie grupy, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – Śniadanie, wyjazd na całodniową wycieczkę do Gdańska. Dotarcie do Centrum Hewelianum zwiedzanie centrum, przejazd do Europejskiego Centrum Solidarności, dotarcie zabytkowej części Gdańska – zwiedzanie: Brama Złota, Długi Targ, Ratusz, Fontanna Neptuna, Dwór Artusa, Bazylika Mariacka – wejście na wieżę, przejazd na Westerplatte. Przejazd na nocleg, zakwaterowanie grupy, obiadokolacja, możliwość zorganizowania dyskoteki.

3 dzień – Śniadanie, wyjazd do Kątów Rybackich – zwiedzanie Muzeum Zalewu Wiślanego w Kątach Rybackich, spacer na morze, przejazd do Malborka – zwiedzanie zamku z przewodnikiem – największej twierdzy gotyckiej w Europie, obiad w Malborku, wyjazd w drogę powrotną, powrót przewidziany w godzinach wieczornych.

*obiekty wymagają rezerwacji z dużym wyprzedzeniem.
Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie

 Świadczenia:

  1. 1 nocleg w Ośrodku Wypoczynkowym w okolicach Gdańska, pokoje 3, 4, 5 z łazienkami
  2. Wyżywienie:
  • 1 dzień obiadokolacja, 2 dzień śniadanie, prowiant na drogę, obiadokolacja, 3 dzień śniadanie, obiad
  1. Transport autokarowy.
  2. Opieka pilota, usługi przewodnickie i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów:

Zajęcia edukacyjne w Oceanarium lub zwiedzanie Oceanarium, rejs z Gdyni do Sopotu, molo w Sopocie, Centrum Hewelianum, Bazylika Mariacka w Gdańsku, Muzeum Zalewu Wiślanego w Kątach Rybackich, Zamek w Malborku.

Program stanowi propozycję, którą na życzenie można zmieniać.

Inne obiekty możliwe do zwiedzania na trasie:
ORP Błyskawica, Dar Pomorza – zajęcia edukacyjne, Centrum Hewelianum, Westerplatte, Centrum Nauki Experyment w Gdyni, Muzeum Morskie, Muzeum II wojny światowej…

Trójmiasto i Zamek  w Malborku – wycieczka 3 dniowa, 23 – 25 V 2016r

 

Pin It on Pinterest