Trójmiasto i Zamek w Malborku – wycieczka 2 dniowa

Trójmiasto i Zamek w Malborku – wycieczka 2 dniowa

Trójmiasto i Zamek w Malborku – wycieczka 2 dniowa
(Gdynia, Sopot, Gdańsk, Malbork)

Trójmiasto i Zamek w Malborku – wycieczka 2 dniowa

1 dzień – Zbiórka w wyznaczonym miejscu, przejazd do Gdyni, zapoznanie grupy z historią miasta i obiektami znajdującymi się wokół Skweru Kościuszki, zwiedzanie Oceanarium lub zajęcia edukacyjne, Rejs statkiem do Sopotu, spacer po sopockim molo, przekazanie grupie podstawowych informacji o Sopocie. Przejazd do Gdańska, zwiedzanie zabytkowej części miasta Brama Złota, Długi Targ, Ratusz, Fontanna Neptuna, Dwór Artusa, Bazylika Mariacka. Przejazd do ośrodka na nocleg, obiadokolacja, możliwość zorganizowania dyskoteki, nocleg.

2 dzień – Śniadanie, wyjazd do Kątów Rybackich – zwiedzanie Muzeum Zalewu Wiślanego w Kątach Rybackich, spacer na morze, przejazd do Malborka – zwiedzanie zamku z przewodnikiem – największej twierdzy gotyckiej w Europie, obiad w Malborku, wyjazd w drogę powrotną, powrót przewidziany w godzinach wieczornych.

*obiekty wymagają rezerwacji z dużym wyprzedzeniem.
Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie

 Świadczenia:

  1. 1 nocleg w Ośrodku – Wypoczynkowym w okolicach Gdańska, pokoje 3, 4, 5 osobowe z łazienkami
  2. Wyżywienie:
  • 1 dzień obiadokolacja, 2 dzień śniadanie, obiad.
  1. Transport autokarowy

Opieka pilota, usługi przewodnickie i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów:

Trójmiasto i Zamek w Malborku – wycieczka 2 dniowa, to świetna okazja do Zwiedzenia Błyskawicy, Oceanarium lub odbycia zajęć edukacyjnych, rejsu statkiem do Sopotu, odwiedzenia molo w Sopocie, Bazyliki Mariackiej, Muzeum Rybołówstwa w Kątach Rybackich czy Zamku w Malborku.

Program stanowi propozycję, którą na życzenie można zmieniać.

Inne obiekty możliwe do zwiedzania na trasie:
ORP Błyskawica, Dar Pomorza – zajęcia edukacyjne, Centrum Hewelianum, Westerplatte, Centrum Nauki Experyment w Gdyni, Europejskie Centrum Solidarności…

Trójmiasto i Zamek w Malborku – wycieczka 2 dniowa

 

 

Pin It on Pinterest