Poznajemy wybrzeże Bałtyku – 5 dni – 590 zł

Poznajemy wybrzeże Bałtyku – 5 dni – 590 zł
Ośrodek Wypoczynkowy Alga

Ośrodek Wypoczynkowy Alga

Poznajemy wybrzeże Bałtyku – 5 dni – 590 zł
Obóz wakacyjny w Sztutowie

 

Termin:

20 – 24.07.2015r. – 590 PLN,

Program pobytu:

Całodzienna wycieczka autokarowa do Gdańska ze zwiedzaniem Katedry w Oliwie, Bazyliki Mariackiej, Starego Miasta w Gdańsku i Westerplatte. Zajęcia edukacyjne – pogadanka o bursztynie. Wycieczka do Muzeum Zalewu Wiślanego w Kątach Rybackich, zajęcia terapeutyczne.

Ośrodek Wypoczynkowy Alga

Ośrodek Wypoczynkowy Alga

Program kulturalno-sportowy obozu obejmuje: zajęcia rekreacyjno-sportowe na terenie ośrodka, oraz na Orliku, korzystanie z basenu przy ośrodku, dyskoteki, ognisko z pieczeniem kiełbasek, rozegranie turnieju w kręgle, konkursy z nagrodami.

Cena obejmuje:

4 noclegów w pokojach 3, 4, 5 – osobowych z łazienkami; wyżywienie rozpoczyna się od obiadokolacji w pierwszym dniu po przyjeździe na miejsce, a kończy się obiadem w ostatnim dniu, w pozostałe dni pobytu zapewniamy trzy posiłki dziennie.

W cenie obozu zawarte są wycieczki do Gdańska ze zwiedzaniem Katedry w Oliwie, Bazyliki Mariackiej, Starego Miasta w Gdańsku i Westerplatte.

Pokój w ośrodku

Pokój w ośrodku

W czasie pobytu zaplanowana jest również pogadanka o bursztynie, oraz wycieczka do Muzeum Zalewu Wiślanego w Kątach Rybackich dyplom uczestnictwa oraz dyplomy i nagrody za konkursy, zajęcia rekreacyjne i sportowe, dyskoteki. Opieka medyczna na telefon.

Cena nie obejmuje:

Jedynie wydatków własnych wydatków uczestników wyjazdu.

Zakwaterowanie:

Grupa jest zakwaterowana w Ośrodku Wypoczynkowym w Sztutowie, ośrodek posiada pokoje 3, 4, 5 – osobowe z łazienkami i TV, świetlicę, basen zewnętrzy, w pobliżu znajdują się boiska typu – Orlik.

Łazienka

Łazienka

Teren ośrodka wraz z miejscem na zajęcia rekreacyjne i sportowe jest ogrodzony.

Wyżywienie:

W czasie obozu zapewniamy 3 posiłki dziennie – śniadanie, obiad, kolację. Podczas całodniowych wycieczek uczestnicy otrzymują prowiant na drogę zamiast kolacji, a wieczorem jedzą obiadokolację.

Transport:

Zapewniamy transport autokarowy, który jest do dyspozycji przez cały czas pobytu na wypoczynku.

Sala bilardowa

Sala bilardowa

Opieka:

Zapewniamy opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, tj. kierownika i opiekunów. Obóz jest zgłaszany do Kuratorium, co będzie można sprawdzić w rejestrze – wypoczynek.men.gov.pl

 

Przyjmujemy zapisy drogą elektroniczną lub telefonicznie.
Oczekiwany wiek uczestnika to 10 – 17 lat

Rezerwacja jest wiążąca po wpłacie zaliczki 150 zł.
Minimalna wymagana ilość uczestników to 30 osób

 

 

Pin It on Pinterest