Poznajemy Warszawę i KPN – wycieczka 3 dniowa

Poznajemy Warszawę i KPN – wycieczka 3 dniowa

1 dzień – Zbiórka uczestników wycieczki w wyznaczonym miejscu, wyjazd do Warszawy. Zwiedzanie Telewizji, przejazd na Stadion Narodowy – wejście na punkt widokowy na trybunach. Zwiedzanie i zajęcia w Narodowym Banku Polskim, zwiedzanie *Centrum Nauki Kopernik, przejazd do miejsca noclegowego, obiadokolacja, zakwaterowanie grupy, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu kontynuowanie zwiedzania Warszawy, zwiedzanie cmentarzu na Powązkach, zwiedzanie Sejmu* , zwiedzanie Zamku Królewskiego, zwiedzanie Starego Miasto (Mury obronne, Barbakan, Rynek, Kanonia, pomnik powstańca, Plac Zamkowy, fragment Krakowskiego Przedmieścia)  przejazd Traktem Królewskim – dotarcie do Łazienek spacer po parku, wyjazd do miejsca noclegowego, obiadokolacja  nocleg.

3 dzień – śniadanie, wyjazd do Warszawy  uczestniczenie w pokazie edukacyjnym w interaktywnym kinie w Cinema Parku – pokaz odbywa się w 6 salach kinowych. Przejazd do ośrodka edukacji Kampinoskiego Parku Narodowego w Izabelinie – prezentacja dotycząca parku i zajęcia terenowe. Obiad na trasie, wyjazd w drogę powrotną. Powrót przewidziany w godzinach wieczornych .

Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie. *Obiekty wymagają wcześniejszej rezerwacji.

Świadczenia:

  1. Noclegi w Hotelu pod Warszawą pokoje 3, 4, 5 osobowe z łazienkami
  2. Wyżywienie: 1 dzień – obiadokolacja, 2 dzień – śniadanie, obiad, 3 dzień – śniadanie, obiad,
  3. Transport autokarowy
  4. Opieka pilota – przewodnika w Warszawie, wstępy na trasie do Telewizji, na Stadion Narodowy, Centrum Nauki Kopernik, zwiedzanie Narodowego Banku Polskiego, zwiedzanie Sejmu lub Senatu, Centrum Olimpijskie, ośrodek edukacji Kampinoskiego Parku Narodowego.

 Program stanowi propozycję, którą na życzenie można zmieniać.

Inne obiekty możliwe do zwiedzania w Warszawie:

(Muzeum Powstania Warszawskiego*, Pałac i Park w Wilanowie*, zwiedzanie Giełdy Papierów Wartościowych, Muzeum Chopina, Muzeum Miejsca Pamięci w Palmirach, Centrum Olimpijskie….)

Koszt wycieczki zależy od liczby uczestników, miejsca wyjazdu grupy oraz wybranych punktów programu.
Ustalamy go indywidualnie z zamawiającym drogą e-mailową.

Pin It on Pinterest