Poznajemy Tatrzański Park Narodowy – wycieczka 4 dniowa

Poznajemy Tatrzański Park Narodowy – wycieczka 4 dniowa

Poznajemy Tatrzański Park Narodowy – wycieczka 4 dniowa

Zakopane, Morskie Oko, Słowacja – Jaskinia Bielańska, Dolina Kościeliska

 Dzień 1: Zbiórka uczestników wycieczki w wyznaczonym miejscu, wyjazd do Zakopanego zwiedzanie Muzeum Tatrzańskiego, wjazd kolejką z Polany Szymoszkowej, spacer Grzbietem Gubałówki, przejazd na nocleg do Poronina zakwaterowanie obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2: Śniadanie, wyjazd na całodniową wycieczkę do Morskiego Oka – pięknego jeziora polodowcowego w Tatrach Wysokich, po drodze zatrzymanie się w Jaszczurówce, zaprojektowanej przez S. Witkiewicza, skocznia narciarska. zakup pamiątek, spacer po Krupówkach. Powrót do ośrodka, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3: Śniadanie, wyjazd na całodniową wycieczkę na Słowację – zwiedzanie Jaskini Bielańskiej (trzecia co do wielkości jaskinia słowacka i największa jaskinia tatrzańska), po drodze zatrzymanie się w słowackich miejscowościach – Tatrzańskiej Łomnicy i Starym Smokovcu. Powrót do ośrodka, obiadokolacja, możliwość zorganizowania dyskoteki, nocleg.

Dzień 4: Śniadanie, wyjazd na wycieczkę do Doliny Kościeliskiej, spacer doliną do Jaskini Mroźnej. Wyjazd w drogę powrotną, obiad na trasie. Powrót pomiędzy godziną 21:30, a 22:30.

Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie

Świadczenia:

  1. 2 noclegi w Ośrodku wypoczynkowym w Poroninie, pokoje 3, 4, 5 osobowe z łazienkami.
  2. Wyżywienie:
  • 1 dzień obiadokolacja, 2 i 3 dzień śniadanie, obiadokolacja, 4 dzień śniadanie, obiad.
  1. Transport autokarowy
  2. Opieka pilota, usługi przewodnickie i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów: (Muzeum Tatrzańskie, wjazd kolejką z Szymoszkowej Polany, wstępy do TPN, Jaskinia Mroźna, Jaskinia Bielańska, przewodnik miejscowy)

 Inne obiekty i miejsca możliwe zamiennie do zwiedzania na trasie:

(Wadowice – Muzeum Jana Pawła II, Kalwaria Zebrzydowska, Ojcowski Park Narodowy, Wieliczka, przejazd do Tatralandii, Jaskinia Bielańska, Kraków, Ojcowski Park Narodowy…)

Program stanowi propozycję, którą na życzenie można zmieniać.

Koszt wycieczki zależy od liczby uczestników, miejsca wyjazdu grupy oraz wybranych punktów programu. Ustalamy go indywidualnie z zamawiającym drogą e_mailową.

Pin It on Pinterest