Poznajemy Tatrzański Park Narodowy – wycieczka 3 dniowa

Poznajemy Tatrzański Park Narodowy – wycieczka 3 dniowa

Poznajemy Tatrzański Park Narodowy – wycieczka 3 dniowa

Zakopane, Morskie Oko, Dolina Kościeliska

Dzień 1:  Zbiórka uczestników wycieczki w wyznaczonym miejscu, przejazd do Zakopanego – zwiedzanie Muzeum Tatrzańskiego, wjazd kolejką na Butorowy Wierch, przejście Grzbietem Gubałówki, przejazd na nocleg do Poronina zakwaterowanie obiadokolacja, nocleg.

 Dzień 2: Śniadanie, wyjazd na całodniową wycieczkę do Morskiego Oka – pięknego jeziora polodowcowego w Tatrach Wysokich, po drodze zatrzymanie się w Jaszczurówce, zaprojektowanej przez S. Witkiewicza, skocznia narciarska. zakup pamiątek, spacer po Krupówkach. Powrót do ośrodka, obiadokolacja, możliwość zorganizowania dyskoteki, nocleg.

Dzień 3: Śniadanie, wyjazd na wycieczkę do Doliny Kościeliskiej, spacer doliną do Jaskini Mroźnej. Wyjazd w drogę powrotną, obiad na trasie. Powrót pomiędzy godziną 21:30, a 22:30.

Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie

 Świadczenia:

  1. 2 noclegi w Ośrodku wypoczynkowym w Poroninie, pokoje 2, 3, 4, 5 osobowe z łazienkami.
  2. Wyżywienie:
  • 1 dzień obiadokolacja, 2 dzień śniadanie, obiadokolacja, 3 dzień śniadanie, obiad.
  1. Transport autokarowy
  2. Opieka pilota, usługi przewodnickie i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów: (Muzeum Tatrzańskie, wjazd kolejką na Gubałówkę, wstępy do TPN, Jaskinia Mroźna, przewodnik miejscowy)

 Inne obiekty i miejsca możliwe zamiennie do zwiedzania na trasie:

(Oświęcim, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Kraków, Ojcowski Park Narodowy, Wieliczka, przejazd do Tatralandii, Jaskinia Bielańska)

Program stanowi propozycję, którą na życzenie można zmieniać.

Koszt wycieczki zależy od liczby uczestników, miejsca wyjazdu grupy oraz wybranych punktów programu. Ustalamy go indywidualnie z zamawiającym drogą e_mailową.

Pin It on Pinterest