Poznajemy Tatry i Małopolskę – wycieczka 4 dniowa

Poznajemy Tatry i Małopolskę – wycieczka 4 dniowa

Poznajemy Tatry i Małopolskę – wycieczka 4 dniowa

Zakopane, Morskie Oko, Słowacja – Tatralandia, Kraków

 Dzień 1: Zbiórka uczestników wycieczki w wyznaczonym miejscu,, wyjazd do Oświęcimia
– zwiedzanie Muzeum w Oświęcimiu – Brzezince, możliwość zatrzymania się w Wadowicach –zwiedzanie Bazyliki, krótki spacer, przejazd na nocleg do Poronina zakwaterowanie obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2: Śniadanie, wyjazd na całodniową wycieczkę do Morskiego Oka – pięknego jeziora polodowcowego w Tatrach Wysokich, po drodze zatrzymanie się w Jaszczurówce, zaprojektowanej przez S. Witkiewicza, skocznia narciarska. zakup pamiątek, spacer po Krupówkach. Powrót do ośrodka, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3: Śniadanie, wyjazd na całodniową wycieczkę na Słowację – przejazd do Liptovskiego Mikulasza pobyt kilkugodzinny w Aquaparku Tatralandia. Powrót do ośrodka, obiadokolacja, możliwość zorganizowania dyskoteki, nocleg.

Dzień 4: Śniadanie, wyjazd w drogę powrotną, po drodze zwiedzanie Krakowa: Wawel-Katedra, Groby, Dzwon Zygmunta, Uniwersytet Jagieloński, Planty, Sukiennice Kościół Mariacki, Brama Floriańska. Wyjazd w drogę powrotną, obiad na trasie. Powrót pomiędzy godziną 21:30, a 22:30.

 

Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie.
Uczestnik musi posiadać dowód osobisty lub
paszport.

 Świadczenia:

  1. 2 noclegi w Ośrodku wypoczynkowym w Poroninie, pokoje 3, 4, 5 osobowe z łazienkami.
  2. Wyżywienie:
  • 1 dzień obiadokolacja, 2 i 3 dzień śniadanie, obiadokolacja, 4 dzień śniadanie, obiad.
  1. Transport autokarowy
  2. Opieka pilota, usługi przewodnickie i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów: (Muzeum Tatrzańskie, wjazd kolejką z Szymoszkowej Polany, wstępy do TPN, Tatralandia, przewodnik miejscowy, Katedra na Wawelu)

 Inne obiekty i miejsca możliwe zamiennie do zwiedzania na trasie:

(Wadowice – Muzeum Jana Pawła II, Kalwaria Zebrzydowska, Ojcowski Park Narodowy, Wieliczka, Dolina Kościeliska, Cmentarz na Pęksowym Brzysku, Jaskinia Bielańska, Ojcowski Park Narodowy…)

Program stanowi propozycję, którą na życzenie można zmieniać.

Koszt wycieczki zależy od liczby uczestników, miejsca wyjazdu grupy oraz wybranych punktów programu. Ustalamy go indywidualnie z zamawiającym drogą e_mailową.

Pin It on Pinterest