Poznajemy Pomorze Zachodnie I – wycieczka 4 dniowa,

Poznajemy Pomorze Zachodnie I – wycieczka 4 dniowa,

Poznajemy Pomorze Zachodnie I – wycieczka 4 dniowa

Borne Sulinowo – miasto widmo, Kołobrzeg, Trzęsacz, Trzebiatów, Dobrzyca

1 dzień – Zbiórka o godzinie 6:45 wyjazd o godzinie 7:00. Około godziny 11:30 dotarcie do Bornego Sulinowa – zwiedzanie Miasta Widma dawnej jednostki wojsk rosyjskich w Polsce, program zwiedzania z miejscowym przewodnikiem trwa około 3 godzin. Czas na wypicie herbaty lub kawy w miejscowej rosyjskiej restauracji Natasza. około 15:30 – 16:00 wyjazd do Grzybowa k/Kołobrzegu – zakwaterowanie grupy, około 18:30 – obiadokolacja. Spacer nad morze nocleg.

2 dzień – śniadanie, około 9:00 wyjazd do Kołobrzegu – zwiedzanie miasta z przewodnikiem – zwiedzanie wybranych punktów: Katedra, Rynek i uzdrowiskowej części miasta, w ramach zwiedzania wejście na molo oraz zwiedzanie Skansenu Morskiego. Około 13:30 czas do dyspozycji grupy. Około 14:30 rejs statkiem turystycznym po Bałtyku. Od około 15:30 do 17:30 czas do dyspozycji grupy na spacer po Kołobrzegu. Powrót do ośrodka, obiad około godziny 18:00. Około 19:00 – obiadokolacja, spacer nad morze, nocleg.

3 dzień – śniadanie, około 9:00 wyjazd na całodniową wycieczkę, dotarcie do Pustkowa – miejscowości słynącej z repliki krzyża z Giewontu, przejazd do Trzęsacza – możliwość zobaczenia ruin średniowiecznego kościoła, spacer po miejscowości, przejazd do Niechorza – zwiedzanie Parku Miniatur  Latarni Morskich, dotarcie do Trzebiatowa – zwanego Kazimierzem Północy, zwiedzanie zabytkowego Pałacu nad Młynówką, spacer ulicami malowniczego miasteczka. Powrót do Grzybowa, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień – śniadanie, o godz. 9:30  przejazd do Dobrzycy – od około godz. 10:00 zwiedzanie wielohektarowego kompleksu Ogrodów Tematycznych Hortulus  – czas potrzebny na zwiedzanie obu ogrodów to około 4 godzin. Czas na wypicie kawy. Wyjazd w drogę powrotną, obiad na trasie około 15:00, około 16:00 wyjazd w drogę powrotną, powrót przewidziany na około  21:00 – 21:30.

Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie.

Świadczenia:

  1. 3 noclegi w ośrodku wypoczynkowym w Kołobrzegu, pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami
  2. Wyżywienie:
  • 1 dzień obiadokolacja, 2 dzień śniadanie i obiad, 3 dzień śniadanie, obiad, 4 dzień śniadanie, obiad.
  1. Transport autokarowy
  2. Opieka pilota, usługi przewodnickie i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów.(Borne Sulinowo zwiedzanie Miasta Widmo, Kołobrzeg – molo, Skansen Morski, Katedra, rejs statkiem turystycznym, Park miniatur Latarni Morskich, Pałac na Młynówką w Trzebiatowie, Dobrzyca – Ogrody Tematyczne Hortulus.

 

Pin It on Pinterest