Poznajemy Pomorze Zachodnie – wycieczka 3 dniowa

Poznajemy Pomorze Zachodnie – wycieczka 3 dniowa

Poznajemy Pomorze Zachodnie – Woliński Park Narodowy

wycieczka 3 dniowa

 1 dzień – zbiórka uczestników w wyznaczonym miejscu, wyjazd na wyspę Wolin. Dotarcie do Wolina – ok. 2,5 godzinny pobyt na terenie Skansenu Słowian i Wikingów, zwiedzanie oraz uczestniczenie w zajęciach warsztatowych na terenie skansenu (Lepienie z gliny, produkcja filcu, pisanie gęsimi piórami, musztra wczesnośredniowieczna, strzelanie z łuku). Przejazd do ośrodka wypoczynkowego. Obiadokolacja zakwaterowanie, nocleg.

 2 dzień – śniadanie, wycieczka całodniowa, przejazd do Świnoujścia – zwiedzanie Fortu Gerharda, przejazd na Wyspę Skarbów (Karsibór) – gdzie na terenie gospodarstwa agroturystycznego można poczuć się jak prawdziwy pirat, cieszyć się piękną przyrodą oraz przeżyć niezapomnianą przygodę. W drodze powrotnej zwiedzanie Muzeum Rakiet V3, Wzgórze Zielonka, Turkusowe Jeziorko. Powrót do ośrodka obiadokolacja. Możliwość zorganizowania dyskoteki.

 3 dzień – śniadanie, zajęcia terenowe z pracownikiem Parku na wybrany temat: (Tajemnice wybrzeża klifowego – zajęcia warsztatowe u podnóża klifu ok. 3 godz. lub Poznajemy polskie parki narodowe prelekcja o parkach i zwiedzanie Muzeum Przyrodniczego ok. 2 godz.…) Międzyzdroje – aleja Gwiazd spacer po molo, Wyjazd w drogę powrotną, obiad, powrót przewidziany w godzinach wieczornych.

Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie

Świadczenia:

  1. 2, noclegi w ośrodku wypoczynkowym, pokoje 3, 4 osobowe z łazienkami
  2. Wyżywienie:
  • 1 dzień obiadokolacja, 2 dzień śniadanie, obiadokolacja, 3 dzień śniadanie, obiad.
  1. Transport autokarowy
  2. Opieka pilota, usługi przewodnickie i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów.(Skansen Słowian i Wikingów, zajęcia warsztatowe na terenie skansenu, L Wyspę Skarbów, Fort Gerharda, Wzgórze Zielonka, Turkusowe Jeziorko, zajęcia terenowe z pracownikiem parku, Międzyzdroje Aleja Gwiazd i molo)

Inne obiekty możliwe zamiennie do zwiedzania na trasie:

(Muzeum Przyrodnicze WPN, Muzeum Rybołówstwa, Muzeum 15 południka, Fort Anioła, Muzeum figur woskowych, Rejs statkiem po porcie w Świnoujściu, …)

Program stanowi propozycję, którą na życzenie można zmieniać.

Koszt wycieczki zależy od liczby uczestników, miejsca wyjazdu grupy oraz wybranych punktów programu. Ustalamy go indywidualnie z zamawiającym drogą e_mailową.

Pin It on Pinterest