Poznajemy Pomorze Wschodnie – 4 dni (Kaszuby, Hel, Gdynia, Gdańsk)

Poznajemy Pomorze Wschodnie – 4 dni (Kaszuby, Hel, Gdynia, Gdańsk)

Szymbark, Będomin, Hel, Gdynia, Gdańsk

1 dzień – Zbiórka w wyznaczonym miejscu, wyjazd do Będomina – zwiedzanie *Muzeum Hymnu Narodowego, przejazd do Szymbarku – zwiedzanie z przewodnikiem atrakcji w *Centrum Edukacji i Promocji Regionu, wejście na Wieżycę. Przejazd do ośrodka wypoczynkowego, zakwaterowanie grupy, obiadokolacja, spacer nad morze nocleg.

2 dzień – Śniadanie, wyjazd na całodniową wycieczkę na Hel. Zwiedzanie Fokarium, Muzeum Obrony Wybrzeża, latarni morskiej. W drodze powrotnej zatrzymanie się Jastarni – zwiedzanie Muzeum Rybołówstwa, następnie we Władysławowie Aleja Gwiazd Sportu, i pobyt 60 minutowy na basenie w *Cetniewie. Powrót do ośrodka, obiadokolacja, możliwość zorganizowania dyskoteki, nocleg.

3 dzień – Śniadanie, przejazd do Gdyni – zajęcia edukacyjne w *Oceanarium, uczestniczenie w zajęciach laboratoryjnych „Fauna i flora Bałtyku” – (prezentacja multimedialna i zajęcia laboratoryjne), rejs statkiem do Sopotu – spacer po molo, powrót do Gdyni, zwiedzanie *Centrum Nauki Experyment. Powrót na kwaterę obiadokolacja, spacer nad morze, możliwość zorganizowania dyskoteki, nocleg.

 4 dzień – Śniadanie, wyjazd do Gdańska, zwiedzanie Katedry w Oliwie, koncert organowy, przejazd do nowo otwartego obiektu – *Europejskiego Centrum Solidarności, zwiedzanie muzeum z przewodnikiem, obiad, zwiedzanie zabytkowej części miasta: Brama Złota, Długi Targ, Ratusz, Fontanna Neptuna, Dwór Artusa, Bazylika Mariacka – wejście na wieżę, wyjazd w drogę powrotną, powrót przewidziany w godzinach wieczornych.

 *obiekty wymagają rezerwacji z dużym wyprzedzeniem.

Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie

 Świadczenia:

  1. 3 noclegi w ośrodku wypoczynkowym we Władysławowie lub Jastrzębiej Górze, pokoje 3, 4, 5, osobowe z łazienkami.
  2. Wyżywienie:1 dzień obiadokolacja, 2 i 3 dzień śniadanie i obiadokolacja, 4 dzień śniadanie, obiad.
  3. Transport autokarowy
  4. Opieka pilota, usługi przewodnickie i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów. Opieka pilota, usługi przewodnickie i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów. (Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie, Szymbark – Centrum Edukacji i Promocji Regionu, wejście na Wieżycę, Fokarium, Muzeum Obrony Wybrzeża, Muzeum Rybołówstwa, latarnia morska, Basen w Cetniewie – pobyt 60 minutowy, prezentacja i zajęcia laboratoryjne w Oceanarium, Centrum Nauki Experyment w Gdyni, rejs statkiem, Molo w Sopocie, Katedra w Oliwie, Europejskie Centrum Solidarności, Bazylika Mariacka)

 Program stanowi propozycję, którą na życzenie można zmieniać.

Inne obiekty możliwe do zwiedzania na trasie:

Latarnia w Rozewiu, ORP Błyskawica, Dar Pomorza, Oceanarium, rejs statkiem po porcie w Gdyni, Centrum Hewelianum, Westerplatte… .

Koszt wycieczki zależy od liczby uczestników, miejsca wyjazdu grupy oraz wybranych punktów programu. Ustalamy go indywidualnie z zamawiającym drogą e-mailową.

Pin It on Pinterest