Poznajemy Pomorze Wschodnie – wycieczka 2 dniowa

Poznajemy Pomorze Wschodnie – wycieczka 2 dniowa

 Trójmiasto – Gdynia, Sopot, Gdańsk

1 dzień – Zbiórka w wyznaczonym miejscu, wyjazd o Gdyni. Około południa dotarcie do Gdyni – zajęcia edukacyjne w Oceanarium, uczestniczenie w zajęciach laboratoryjnych „Fauna i flora Bałtyku” – (prezentacja multimedialna i zajęcia laboratoryjne), rejs statkiem do Sopotu – spacer po molo, powrót do Gdyni, zwiedzanie *Centrum Nauki Experyment. Przejazd do ośrodka wypoczynkowego obiadokolacja, spacer nad morze, możliwość zorganizowania dyskoteki, nocleg.

 2 dzień – Śniadanie, wyjazd do Gdańska, zwiedzanie Katedry w Oliwie, koncert organowy, przejazd do nowo otwartego obiektu – *Europejskiego Centrum Solidarności, zwiedzanie muzeum z przewodnikiem, obiad, zwiedzanie zabytkowej części miasta: Brama Złota, Długi Targ, Ratusz, Fontanna Neptuna, Dwór Artusa, Bazylika Mariacka – wejście na wieżę, wyjazd w drogę powrotną, powrót przewidziany w godzinach wieczornych.

*obiekty wymagają rezerwacji z dużym wyprzedzeniem.
Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie

 Świadczenia:

  1. 1 noclegi w ośrodku wypoczynkowym we Władysławowie lub Jastrzębiej Górze, pokoje 3, 4, 5, osobowe z łazienkami.
  2. Wyżywienie: 1 dzień obiadokolacja, 2 dzień śniadanie, obiad.
  3. Transport autokarowy.
  4. Opieka pilota, usługi przewodnickie i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów. (zajęcia w Oceanarium, rejs statkiem z Gdyni do Gdańska, molo w Sopocie, Centrum Nauki Experyment w Gdyni, Katedra w Oliwie, Bazylika Mariacka, Europejskie Centrum Solidarności)

 Program stanowi propozycję, którą na życzenie można zmieniać.

Inne obiekty możliwe do zwiedzania na trasie;

Muzeum Hymnu w Będominie, Centrum Promocji Regionu w Szymbarku, latarnia w  Rozewiu, Basen w Cetniewie – pobyt 60 minutowy, Fokarium na Helu, Muzeum Obrony Wybrzeża na Helu, Muzeum Rybołówstwa na Helu, Latarnia na Helu, ORP Błyskawica, Muzeum Rybactwa w Jastarni, Dar Pomorza, Oceanarium, rejs statkiem po porcie w Gdyni, Centrum Nauki Hewelianum w Gdańsku, Westerplatte… .

 

 Koszt wycieczki zależy od liczby uczestników, miejsca wyjazdu grupy oraz wybranych punktów programu. Ustalamy go indywidualnie z zamawiającym drogą e-mailową.

Pin It on Pinterest