Poznajemy Pomorze Wschodnie II – wycieczka 3 dniowa, (Kaszuby, Gdynia, Gdańsk)

Poznajemy Pomorze Wschodnie II – wycieczka 3 dniowa, (Kaszuby, Gdynia, Gdańsk)

Będomin, Szymbark, Gdynia, Gdańsk

1 dzień – Zbiórka w wyznaczonym miejscu, wyjazd do *Będomina – zwiedzanie Muzeum Hymnu Narodowego, przejazd do Szymbarku – zwiedzanie z przewodnikiem atrakcji w *Centrum Edukacji i Promocji Regionu, wejście na Wieżycę. Przejazd do ośrodka wypoczynkowego, zakwaterowanie grupy, obiadokolacja, spacer nad morze nocleg.

2 dzień – Śniadanie, przejazd do Gdyni – zajęcia edukacyjne w Oceanarium, uczestniczenie w zajęciach laboratoryjnych „Fauna i flora Bałtyku” – (prezentacja multimedialna i zajęcia laboratoryjne), rejs statkiem do Sopotu – spacer po molo, powrót do Gdyni, zwiedzanie *Centrum Nauki Experyment. Powrót na kwaterę obiadokolacja, spacer nad morze, możliwość zorganizowania dyskoteki, nocleg.

3 dzień – Śniadanie, wyjazd do Gdańska, zwiedzanie Katedry w Oliwie, koncert organowy, przejazd do nowo otwartego obiektu – *Europejskiego Centrum Solidarności, zwiedzanie muzeum z przewodnikiem, obiad, zwiedzanie zabytkowej części miasta: Brama Złota, Długi Targ, Ratusz, Fontanna Neptuna, Dwór Artusa, Bazylika Mariacka – wejście na wieżę, wyjazd w drogę powrotną, powrót przewidziany w godzinach wieczornych.

 *obiekty wymagają rezerwacji z dużym wyprzedzeniem.

Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie

 Świadczenia:

  1. 2 noclegi w ośrodku wypoczynkowym we Władysławowie lub Jastrzębiej Górze, pokoje 3, 4, 5, osobowe z łazienkami.
  2. Wyżywienie:1 dzień obiadokolacja, 2 dzień śniadanie i obiadokolacja, 3 dzień śniadanie, obiad.
  3. Transport autokarowy
  4. Opieka pilota, usługi przewodnickie i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów. Opieka pilota, usługi przewodnickie i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów. (Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie, Szymbark – Centrum Edukacji i Promocji Regionu, wejście na Wieżycę, zajęcia w Oceanarium, rejs statkiem z Gdyni do Gdańska, molo w Sopocie, Centrum Nauki Experyment w Gdyni, Katedra w Oliwie, Bazylika Mariacka, Europejskie Centrum Solidarności)

 Program stanowi propozycję, którą na życzenie można zmieniać.

 Inne obiekty możliwe do zwiedzania na trasie:

Latarnia w Rozewiu, Fokarium na Helu, Muzeum Obrony Wybrzeża na Helu, Muzeum Rybołówstwa na Helu, Latarnia na Helu, ORP Błyskawica, Dar Pomorza, Oceanarium, rejs statkiem po porcie w Gdyni, Centrum Hewelianum, Westerplatte… .

 Koszt wycieczki zależy od liczby uczestników, miejsca wyjazdu grupy oraz wybranych punktów programu. Ustalamy go indywidualnie z zamawiającym drogą e-mailową.

Pin It on Pinterest