Poznajemy Pomorze Wschodnie I – 3 dni, (Kaszuby, Hel, Gdynia)

Poznajemy Pomorze Wschodnie I – 3 dni, (Kaszuby, Hel, Gdynia)

Będomin, Szymbark, Hel, Gdynia

1 dzień – Zbiórka w wyznaczonym miejscu, wyjazd do Będomina – zwiedzanie Muzeum Hymnu Narodowego, przejazd do Szymbarka – zwiedzanie z przewodnikiem atrakcji w Centrum Edukacji i Promocji Regionu, wejście na Wieżycę. Przejazd do ośrodka wypoczynkowego, zakwaterowanie grupy, obiadokolacja, spacer nad morze nocleg.

 2 dzień – Śniadanie, wyjazd na całodniową wycieczkę na Hel. Zwiedzanie Fokarium, Muzeum Obrony Wybrzeża, latarni morskiej. W drodze powrotnej zatrzymanie się Jastarni – zwiedzanie Muzeum Rybołówstwa, następnie we Władysławowie Aleja Gwiazd Sportu, i pobyt 60 minutowy na basenie w Cetniewie. Powrót do ośrodka, obiadokolacja, możliwość zorganizowania dyskoteki, nocleg.

 3 dzień – Śniadanie, przejazd do Gdyni – zajęcia edukacyjne w Oceanarium, uczestniczenie w zajęciach laboratoryjnych „Fauna i flora Bałtyku” – (prezentacja multimedialna i zajęcia laboratoryjne), zwiedzanie *Centrum Nauki Experyment, rejs statkiem do Sopotu – spacer po molo, obiad, wyjazd w drogę powrotną, powrót przewidziany w godzinach wieczornych.

 *obiekty wymagają rezerwacji z dużym wyprzedzeniem.
Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie

 Świadczenia:

  1. 2 noclegi w ośrodku wypoczynkowym we Władysławowie lub Jastrzębiej Górze, pokoje 3, 4, 5, osobowe z łazienkami.
  2. Wyżywienie:1 dzień obiadokolacja, 2 dzień śniadanie i obiadokolacja, 3 dzień śniadanie, obiad.
  3. Transport autokarowy
  4. Opieka pilota, usługi przewodnickie i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów. Opieka pilota, usługi przewodnickie i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów. (Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie, Szymbark- Centrum Edukacji i Promocji Regionu, wejście na Wieżycę, Fokarium, Muzeum Obrony Wybrzeża, Muzeum Rybołówstwa,latarnia morska, Basen w Cetniewie – pobyt 60 minutowy, prezentacja i zajęcia laboratoryjne w Oceanarium, Centrum Nauki Experyment w Gdyni, rejs statkiem, Molo w Sopocie)

 Program stanowi propozycję, którą na życzenie można zmieniać.

 Inne obiekty możliwe do zwiedzania na trasie:
Latarnia w Rozewiu, ORP Błyskawica, Dar Pomorza, Oceanarium, rejs statkiem po porcie w Gdyni, Centrum, Katedra w Oliwie, Bazylika Mariacka, Centrum Hewelianum Europejskie Centrum Solidarności Westerplatte… .

 Koszt wycieczki zależy od liczby uczestników, miejsca wyjazdu grupy oraz wybranych punktów programu. Ustalamy go indywidualnie z zamawiającym drogą e-mailową.

 

Pin It on Pinterest