Poznajemy Podlasie, Suwalszczyznę i Wilno – wycieczka 3 dniowa

Poznajemy Podlasie, Suwalszczyznę i Wilno – wycieczka 3 dniowa

Poznajemy Podlasie, Suwalszczyznę i Wilno – wycieczka 3 dniowa

1 dzień – Zbiórka uczestników wycieczki w godzinach rannych w wyznaczonym miejscu. Wyjazd do Twierdzy Osowiec – siedziby Biebrzańskiego Parku Narodowego. Zajęcia w ośrodku edukacji BPN na temat: „Biebrzański Park Narodowy w pigułce” Zajęcia o charakterze kameralnym i terenowym, czas trwania około 3 godzin. Przejazd na nocleg do OW lub hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień śniadanie, całodzienne zwiedzanie miasta – w programie m.in. Ostra Brama, Kościół Piotra i Pawła, cmentarz na Rossie, Katedra wileńska, zaułek Bernardyński wraz z domem A. Mickiewicza, Uniwersytet Wileński im. Stefana Batorego, w trakcie dnia przerwa na  kawę lub posiłek, powrót do miejsca noclegu, obiadokolacja, możliwość zorganizowania dyskoteki, nocleg.

3 dzień – śniadanie, przejazd do miejscowości Wigry. Zwiedzanie  Pokamedulskiego Klasztoru w Wigrach i Muzeum Jana Pawła II. Przejazd do Starego Folwarku. Zwiedzanie Muzeum Przyrodniczego Wigierskiego PN oraz zajęcia edukacyjne na wybrany temat, np.: Epoka lodowcowa i kształtowanie krajobrazu. Wyjazd w drogę powrotną, obiad na trasie. Powrót przewidziany w godzinach późnowieczornych.

Uczestnicy wycieczki muszą posiadać dowód osobisty lub paszport.
Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie.

 Świadczenia:

  1. 2 noclegi w ośrodku wypoczynkowym w okolicach Augustowa lub Suwałk, pokoje 3, 4, 5 osobowe z łazienkami lub hotelu***, pokoje 2, 3, 4 osobowe łazienkami.
  2. Wyżywienie:
  • 1 dzień obiadokolacja, 2 dzień śniadanie, obiadokolacja, 3 dzień śniadanie, obiad na trasie
  1. Transport autokarowy
  2. Opieka pilota, usługi przewodnickie ubezpieczenie NW i KL w dniu wycieczki do Wilna
  3. Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów na Litwie lub atrakcji rekreacyjnych

Zajęcia edukacyjne w ośrodku edukacji Biebrzańskiego PN, Muzeum Adama Mickiewicza, Uniwersytet Wileński, Zwiedzanie Klasztoru w Wigrach, Muzeum Wigier i zajęcia edukacyjne.

Program stanowi propozycję, którą na życzenie można zmieniać.

Koszt wycieczki zależy od liczby uczestników, miejsca wyjazdu grupy oraz wybranych punktów programu.
Ustalamy go indywidualnie z zamawiającym drogą e-mailową.

Poznajemy Podlasie, Suwalszczyznę i Wilno – wycieczka 3 dniowa

 

 

Pin It on Pinterest