Poznajemy Pieniny i Gorce – wycieczka 3 dniowa

Poznajemy Pieniny i Gorce – wycieczka 3 dniowa

Poznajemy Pieniny i Gorce – wycieczka 3 dniowa

1 dzień – Zbiórka uczestników wycieczki w wyznaczonym miejscu, do Wiśnicza. zwiedzania malowniczego zamku byłej siedziby Lubomirskich i Zamojskich. Przejazd do miejsca zakwaterowania obiadokolacja, możliwość skorzystania z atrakcji ośrodka – kręgielni i salon gier, nocleg.

2 dzień – Śniadanie, wyjazd na wycieczkę pieszą na Trzy Korony – wejście na punkt z widokiem na przełom Dunajca, zejście do Krościenka, przejazd do Łopusznej – miejsce pochowania ks. Tischnera, przejazd do Dębna Podhalańskiego – zwiedzanie zabytkowego kościółka, przejazd do Niedzicy – zwiedzanie gotyckiego zamku. Powrót do ośrodka, obiadokolacja, możliwość zorganizowania dyskoteki z DJ, nocleg.

3 dzień – Śniadanie, uczestniczenie w warsztatach terenowych do wyboru czas trwania około 2 godzin – Jak odnaleźć się w terenie? Mapa + GPS lub Jak rozpalić ognisko bez użycia zapałek? Survival, wyjazd w drogę powrotną, obiad na trasie, powrót przewidziany w godzinach wieczornych.

*obiekty wymagają rezerwacji z dużym wyprzedzeniem.
Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie.

Świadczenia:

  1. 2 noclegi w OW pokoje 3, 4, 5 osobowe z łazienkami.
  2. Wyżywienie: 1 dzień obiadokolacja, 2 dzień śniadanie, prowiant na drogę, obiadokolacja, 3 dzień śniadanie, obiad,
  3. Transport autokarowy
  4. Opieka pilota, usługi przewodnickie i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów.(Zamek w Wiśniczu, wejście na Trzy Korony, Zamek w Niedzicy, Kościół w Dębnie Podhalańskim, zwiedzanie elektrowni wodnej w Niedzicy, uczestniczenie w warsztatach do wyboru)

Inne obiekty i atrakcje możliwe do zwiedzania na trasie:

(Kopalnia soli w Bochni, Kopalnia soli w Wieliczce, Wąwóz Homole, kolejka na Palenicę, Izba Pamięci ks. Tischnera, Dwór Szlachecki w Łopusznej, elektrownia wodna w Niedzicy, spływ Dunajcem, rezerwat Biała Woda, Spływ Dunajcem po słowackiej stronie, zajęcia w „Górach bezpiecznie”, pawilon PPN, Czerwony Klasztor – Słowacja, Kraków, Zamek w Dobczycach)

Program stanowi propozycję, którą na życzenie można zmieniać.

Koszt wycieczki zależy od liczby uczestników, miejsca wyjazdu grupy oraz wybranych punktów programu. Ustalamy go indywidualnie z zamawiającym drogą e-mailową.

 

 

 

 

 

Pin It on Pinterest