Poznajemy Małopolskę i Tatrzański Park Narodowy – wycieczka 3 dniowa

Poznajemy Małopolskę i Tatrzański Park Narodowy – wycieczka 3 dniowa

Poznajemy Małopolskę i Tatrzański Park Narodowy – wycieczka 3 dniowa

Oświęcim, Wadowice, Zakopane, Kraków

Dzień 1:  Zbiórka uczestników wycieczki w wyznaczonym miejscu,, wyjazd do Oświęcimia
– zwiedzanie Muzeum w Oświęcimiu – Brzezince, możliwość zatrzymania się w Wadowicach –zwiedzanie Bazyliki, krótki spacer, przejazd na nocleg do Poronina zakwaterowanie obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2: Śniadanie, wyjazd na całodniową wycieczkę do Morskiego Oka – pięknego jeziora polodowcowego w Tatrach Wysokich, po drodze zatrzymanie się w Jaszczurówce, zaprojektowanej przez S. Witkiewicza, skocznia narciarska. zakup pamiątek, spacer po Krupówkach. Powrót do ośrodka, obiadokolacja, możliwość zorganizowania dyskoteki, nocleg.

Dzień 3 : Śniadanie, wyjazd do Krakowa, czas na zwiedzanie zwiedzania miasta do 3 godzin: Wawel-Katedra, Groby, Dzwon Zygmunta, Uniwersytet Jagieloński, Planty, Sukiennice Kościół Mariacki. Wyjazd w drogę powrotną obiad na trasie. Powrót pomiędzy godziną 21:30, a 22:30.

Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie

 Świadczenia:

  1. 2 noclegi w Ośrodku wypoczynkowym w Poroninie, pokoje 2, 3, 4, 5 osobowe z łazienkami.
  2. Wyżywienie:
  • 1 dzień obiadokolacja, 2 dzień śniadanie, obiadokolacja, 3 dzień śniadanie, obiad.
  1. Transport autokarowy
  2. Opieka pilota, usługi przewodnickie i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów: (Muzeum w Oświęcimiu, wstępy do TPN, Katedra na Wawelu, Kościół Mariacki, przewodnik miejscowy w Zakopanem i Krakowie)

 Inne obiekty i miejsca możliwe zamiennie do zwiedzania na trasie:

(Wadowice – Muzeum Jana Pawła II, Kalwaria Zebrzydowska, Ojcowski Park Narodowy, Wieliczka, przejazd do Tatralandii, Jaskinia Bielańska…)

Program stanowi propozycję, którą na życzenie można zmieniać.

Koszt wycieczki zależy od liczby uczestników, miejsca wyjazdu grupy oraz wybranych punktów programu. Ustalamy go indywidualnie z zamawiającym drogą e_mailową.

Pin It on Pinterest