Poznajemy Beskid Śląski – wycieczka 3 dniowa

Poznajemy Beskid Śląski – wycieczka 3 dniowa

Dzień 1 – Zbiórka uczestników wycieczki w wyznaczonym miejscu wyjazd do Pszczyny zwiedzanie Zamku z przewodnikiem, przejście do Pokazowej Zagrody Żubrów w Pszczynie, obejrzenie filmu 3D o żubrach, spacer po parku przy Zamku w Pszczynie. Przejazd na nocleg zakwaterowanie grupy, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2 – Śniadanie, wyjazd na całodniową wycieczkę: przejazd z przeł. Kubalonka do Wisły Czarnej obok rezydencji prezydenckiej, zwiedzanie zapory, przejazd do Wisły – miasta Małysza, skocznia Malinka, spacer po centrum miasta, przejazd do Istebnej Jasnowice – pobyt w Galerii Kukuczka, przejazd do Jaworzynki spacer do Trójstyku (miejsce zejścia się granic Polski, Słowacji, Czech), powrót do ośrodka, obiadokolacja, możliwość zorganizowania dyskoteki, nocleg.

Dzień 3 – Śniadanie, wyjazd do Koniakowa pogadanka w Galerii Tadeusza Ruckiego Chata na Szańcach przejazd do Istebnej – zwiedzanie chaty regionalnej Kawuloków, przejazd do Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Istebnej, wyjazd w drogę powrotną, obiad na trasie. Wyjazd w drogę powrotną. Powrót przewidziany w godzinach wieczornych.

 *obiekty wymagają rezerwacji z dużym wyprzedzeniem.
Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie

 Świadczenia:

  1. 2 noclegi w ośrodku wypoczynkowo pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami.
  2. Wyżywienie:1 dzień obiadokolacja,2 dzień śniadanie, obiadokolacja, 3 dzień śniadanie, obiad
  3. Transport autokarowy
  4. Opieka pilota, usługi przewodnickie, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów zaplanowanych w programie: (Zamek w Pszczynie, Pokazowa zagroda żubrów w Pszczynie, film 3D o żubrach, Galeria Kukuczka, zwiedzanie Wisły i Trójstyku, Chata na Szańcach – T. Ruckiego, Chata Kawuloka, Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Istebnej)

 Program stanowi propozycję, którą na życzenie można zmieniać.

 Inne obiekty możliwe do zwiedzania na tej trasie: (Kopalnia Guido w Zabrzu, Sztolnia Czarnego Pstrąga i Kopalnia Srebra w Tarnowskich Górach, Elektrownia szczytowo – pompowa Porąbka – Żar, kolejka na górę Żar, kolejka na Malinkę, Czantorię lub Stożek…)

 Koszt wycieczki zależy od liczby uczestników, miejsca wyjazdu grupy oraz wybranych punktów programu. Ustalamy go indywidualnie z zamawiającym drogą e-mailową.

Pin It on Pinterest