Obóz wakacyjny w Hiszpanii- Hotele Hawai*** i Montevista***

Obóz wakacyjny w Hiszpanii- Hotele Hawai*** i  Montevista***

Obóz wakacyjny w Hiszpanii – Hotele Hawai*** i  Montevista***

LLORET DE MAR  uwielbiane przez młodzież z całej Europy miejsce na wakacje, największe centrum turystyczne na malowniczym wybrzeżu Costa Brava, w pobliżu słynnej Barcelony. Rokrocznie przyjeżdża tu mnóstwo młodych ludzi, żeby spędzić czas w atmosferze dobrej zabawy. Zapraszamy do Lloret de Mar – stolicy rozrywki słonecznego wybrzeża Costa Brava. Długa. Słońce, szeroka, piaszczysta plaża, moc atrakcji, wycieczki w ciekawe miejsca pozwolą Wam aktywnie i przyjemnie spędzić czas. Wieczorami natomiast czekają na Was  – tętniące gorącymi rytmami – hiszpańskie dyskoteki.

Hotele Hawai*** i  Montevista*** to najczęściej wybierany przez młodych ludzi  kompleks hotelowy z międzynarodową atmosferą. Hotele położone ok. 250 m od szerokiej, piaszczystej plaży, w pobliżu centrum kurortu z licznymi sklepami, restauracjami, kawiarniami i dyskotekami .
Pokoje o wysokim standardzie,  3 osobowe, z łazienką, z klimatyzacją, TV sat, balkonem lub tarasem, telefonem i sejfem. W hotelach organizowane są wieczorne animacje.
Ponadto na miejscu, do dyspozycji w każdym z hoteli restauracja – wyżywienie w formie szwedzkich stołów, bar, basen, bezpłatne Wi-Fi, plac zabaw, windy, programy animacyjne, w Hotelu Hawai – Dyskoteka, w Hotelu Montevista – Pub. Goście mogą korzystać z infrastruktury zarówno jednego jak i drugiego hotelu.
Wyżywienie  3 posiłki dziennie w formie bufetu (bogate i urozmaicone menu).
http://www.eveniahotels.com/

Poniżej pełna treść oferty

Obóz wakacyjny w Hiszpanii- Hotele Hawai*** i Montevista*** 1

Pin It on Pinterest