Obóz wakacyjny w Hiszpanii – Golden Sand***

Obóz wakacyjny w Hiszpanii – Golden Sand***

Obóz wakacyjny w Hiszpanii – Golden Sand***

LLORET DE MAR  uwielbiane przez młodzież z całej Europy miejsce na wakacje, największe centrum turystyczne na malowniczym wybrzeżu Costa Brava, w pobliżu słynnej Barcelony. Rokrocznie przyjeżdża tu mnóstwo młodych ludzi, żeby spędzić czas w atmosferze dobrej zabawy. Zapraszamy do Lloret de Mar – stolicy rozrywki słonecznego wybrzeża Costa Brava. Długa. Słońce, szeroka, piaszczysta plaża, moc atrakcji, wycieczki w ciekawe miejsca pozwolą Wam aktywnie i przyjemnie spędzić czas. Wieczorami natomiast czekają na Was  – tętniące gorącymi rytmami – hiszpani.

Hotel  Golden Sand***  idealne miejsce na wakacje dla młodych ludzi, położony w centrum miasta,  ok. 200 m od dyskotekowej ulicy, do plaży ok. 400 m. Hotel po generalnym  remoncie w 2016 roku.
Pokoje o bardzo dobrym standardzie,  3 osobowe, z łazienką, z klimatyzacją, TV sat, balkonem. Bezpłatne Wi-Fi w całym hotelu, również  w pokojach.
Ponadto na miejscu, do dyspozycji w  hotelu restauracja – wyżywienie w formie szwedzkich stołów, bar, basen, winda, animacje w hotelu.
Wyżywienie  3 posiłki dziennie w formie bufetu (bogate i urozmaicone menu).
http://www.hotelgoldensand.es/

Poniżej pełna treść oferty

Obóz wakacyjny w Hiszpanii - Golden Sand*** 1

Pin It on Pinterest