Obóz wakacyjny we Włoszech – Cesenatico

Obóz wakacyjny we Włoszech – Cesenatico

Obóz wakacyjny we Włoszech – Cesenatico

Cesenatico –  przepiękna miejscowość położona nad morzem adriatyckim, w okolicy Rimini, San Marino. Bogata w wiele atrakcji  dla młodzieży (parki rozrywki, dyskoteki, tereny rekreacyjne ). Miasto słynie z uroczego historycznego centrum oraz portu starego zaprojektowanego przez Leonarda Da Vinci.
Zakwaterowanie – OŚRODEK  BELLELLI/BLU MARE/LA PERLA 
Międzynarodowy ośrodek wypoczynkowy dla młodzieży znajduje się nad samym morzem w parku, który liczy 10.000 m kwadratowych, z tego 4.000 m  to  prywatna plaża doskonale zagospodarowana. Obiekt położony tylko 500 m od centrum Cesenatico. Obiekt bezpieczny, ogrodzony, strzeżony. Posiada duże, przestronne pokoje. Do dyspozycji naszych uczestników pokoje 3, 4, 5, 6 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym.
Kuchnia smaczna i zdrowa.  Na terenie obiektu znajduje się  boisko do koszykówki, stoły do ping-ponga i siłownia. Na plaży czekają dla młodzieży parasole, leżaki, kabiny prysznicowe, toalety, boiska do piłki plażowej i siatkówki.
Wyżywienie
3 posiłki  dziennie (kuchnia włoska), pobyt rozpoczyna lekkim śniadaniem w dniu przyjazdu do Cesenatico,
a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu + posiłek w Wenecji + śniadanie w drodze powrotnej – po przekroczeniu granicy czesko-polskiej


Poniżej pełna treść oferty

Obóz wakacyjny we Włoszech - Cesenatico 1

Pin It on Pinterest