Obóz rekreacyjny w Austrii w słonecznej Karyntii

Obóz rekreacyjny w Austrii w słonecznej Karyntii

Obóz rekreacyjny w Austrii w słonecznej Karyntii

Austriacka Karyntia zwana również Austyiacką Riwierą to jedyny land Austrii, w którym panuje klimat Śródziemnomorski. Została uznana  za jeden z dziesięciu najatrakcyjniejszych regionów turystycznych  świata. W tym wysuniętym najdalej na południe kraju związkowym, gdzie latem zwykle jest ciepło, panuje swobodna, niemal śródziemnomorska atmosfera, a gdy do tego dodać efektowne połączenie jezior i wspaniałych górskich krajobrazów, region jawi się jako wręcz idealne miejsce na wypoczynek na łonie natury..
 Zakwaterowanie
Hotel Alpinum ( 8 noclegów ) w miejscowości Treffen koło Villach. Hotel położony na wysokości 1550 m npm. Z balkonów  rozciąga się niepowtarzalny widok na przepiękną panoramę Alp i Ossiacher See. Nieopodal hotelu znajdują się: gokardy na stoku, park linowy, kort tenisowy, boisko do siatkówki plażowej.
Do plaży z krystalicznie czystą i bardzo ciepłą wodą ( ok. 26 st C ) zjeżdża się gondolą. Czas zjazdu ok. 10 min. Pokoje 4,5 osobowe z tv sat,  łazienkami i balkonami. W hotelu darmowy internet WiFi.
W hotelu znajdują się: świetlica, sala kominkowa, sala restauracyjna, mini kino, kawiarenka internetowa, bilard, dart, tenis stołowy, piłkarzyki, bar, dyskoteka,  plac na ognisko i grillowanie.
Wyżywienie
Śniadania x 8 (bardzo urozmaicony bufet), lunch pakiety x 8 w formie suchego prowiantu+ napój i obiadokolacje x 8 (zupa, drugie danie, deser),
+ kanapki na drogę powrotną + ciepły posiłek w drodze powrotnej

Poniżej pełna treść oferty

Obóz rekreacyjny w Austrii w słonecznej Karyntii 1

Pin It on Pinterest