Obóz językowy w Londynie

Obóz językowy w Londynie

Obóz językowy w Londynie

Obóz językowy w Londynie to doskonałe połączenie nauki języka angielskiego w praktyce z wyjazdem z bogatym programem zwiedzania.

Podczas obozu przeprowadzonych jest 28 godzin zajęć językowych (około 4 godzin dziennie) w postaci gier i zabaw w terenie. Dodatkowo uczestnicy realizują praktyczne ćwiczenia językowe w formie „project in English”, zdobywając informacje podczas odwiedzania obiektów oraz na podstawie przeprowadzonych rozmów i wywiadów w języku angielskim z osobami zatrudnionymi w muzeach. Poprzez zaproponowane ćwiczenia uczestnicy mają możliwość nauki konwersacji.

Zakwaterowanie u rodzin stwarza okazję do poznania zwyczajów panujących w Wielkiej Brytanii. Rodziny są sprawdzone i starannie dobrane przez naszego partnera z Anglii. Uczestnicy są zakwaterowani na obrzeżach Londynu. Kwaterujemy u rodzin z klasy średniej, zróżnicowanych kulturowo i etnicznie. Młodzież zakwaterowana jest w pokojach 2-4 osobowych. W miejscu zakwaterowania uczestnicy otrzymują następujące posiłki: śniadania: płatki na mleku, tosty z dżemem, sok, herbata, lunch: 2 kanapki, owoc, batonik, chipsy, napój (lunch wydawany jest w formie suchego prowiantu) obiadokolacje: jednodaniowy ciepły posiłek, herbata.

Promocja z okazji Dnia Dziecka – 200,-zł do 05.06.2016r.

poniżej pełna treść oferty

Londyn - obóz językowy

Londyn – Big Ben

Pin It on Pinterest