Obóz językowy w Londynie

Obóz językowy w Londynie

Obóz językowy w Londynie

PROGRAM JĘZYKOWY – Podczas obozu  przeprowadzane są praktyczne zajęcia językowe w terenie. Oprócz zabaw i gier, uczestnicy realizują ćwiczenia językowe w formie „project in English”, polegające m.in. na zbieraniu informacji podczas odwiedzania obiektów oraz na prowadzeniu aktywnych rozmów z pracownikami muzeów. Pozwala to na rozwinięcie umiejętności konwersacji i eliminację lęku przed mówieniem.
Zakwaterowanie: 
Uczestnicy kwaterowani są u rodzin angielskich, dzięki czemu mają okazję poznać zwyczaje i kulturę Wielkiej Brytanii. Są to rodziny z klasy średniej, zróżnicowane kulturowo i etnicznie. Wszystkie rodziny są starannie dobierane przez naszego partnera z Anglii. Uczestnicy są zakwaterowani na obrzeżach Londynu. Dostępne są pokoje 2-4 osobowe.
W miejscu zakwaterowania uczestnicy otrzymują następujące posiłki:
  • śniadania: płatki na mleku, tosty z dżemem, sok, herbata
  • lunch: 2 kanapki, batonik, owoc, chipsy, napój (posiłek wydawany jest w formie suchego prowiantu)
  • obiadokolacje: jednodaniowy ciepły posiłek oraz herbata
Transport: 
Transport komfortowymi autokarami wyposażonymi w uchylne fotele, WC, klimatyzację, barek oraz DVD. Miejsca w autokarach są nienumerowane. Przed granicą przewidujemy postój przeznaczony na posiłek oraz ewentualne przesiadki pasażerów. Przy niewielkiej liczbie uczestników z danego miasta istnieje możliwość dowózki busem. Zbiórka 30 min.przed planowaną godziną odjazdu. Sugerujemy zabranie ok. 5 EUR (bilon) na toalety w Niemczech.

 

Poniżej pełna treść oferty

Obóz językowy w Londynie 1

Pin It on Pinterest