Kraków stolica Małopolski – wycieczka 4 dniowa

Kraków stolica Małopolski – wycieczka 4 dniowa

Kraków stolica Małopolski – wycieczka 4 dniowa

Oświęcim, Wadowice, Kraków, Wieliczka, Ojcowski Park Narodowy

Kraków stolica Małopolski – wycieczka 4 dniowa

Dzień 1: Zbiórka uczestników wycieczki w wyznaczonym miejscu, wyjazd do Oświęcimia zwiedzanie Muzeum w Oświęcimiu – Brzezince, przejazd do Wadowic, zwiedzanie Muzeum Jana Pawła II oraz Bazyliki w Wadowicach, przejazd do Krakowa, obiadokolacja, przejazd do miejsca noclegu zakwaterowanie, nocleg.

Dzień 2: Śniadanie, przejazd do centrum Krakowa – rozpoczęcie zwiedzania Krakowa: Wawel-Katedra, Groby, Dzwon Zygmunta, Kościół Mariacki, Barbakan, Planty, Sukiennice, dziedziniec Uniwersytetu Jagielońskiego, ul. Franciszkańska – okno papieskie. czas na zjedzenie posiłku we własnym zakresie, przejazd do Wieliczki – zwiedzanie kopalni soli. Obiadokolacja, przejazd do miejsca noclegu.

Dzień 3: Śniadanie, kontynuowanie zwiedzania Krakowa, zwiedzanie Kazimierza, Synagoga Remuh i kirkut Muzeum Fabryka Schindlera, czas na zjedzenie posiłku we własnym zakresie, zwiedzanie Muzeum Historii Miasta Krakowa pod Starym Rynkiem, czas na spacer po rynku, obiadokolacji, nocleg.

Dzień 4Śniadanie, od godziny zwiedzanie Ogrodu Doświadczeń – uczestniczenie w żywej lekcji fizyki na wolnym powietrzu, przejazd do Ojcowskiego Parku Narodowegozwiedzanie Jaskini Łokietka, przejście Doliną Prądnika do Ojcowa, zwiedzanie z zewnątrz zamku w Pieskowej Skale, Maczuga Herkulesa. Wyjazd w drogę powrotną, obiad na trasie. Powrót w godzinach późnowieczornych.

Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie

Świadczenia:

  1. 2 noclegi w schronisku młodzieżowym w Krakowie pokoje 4, 5 i 6 i 8 osobowe, łazienki ogólnodostępne lub hotel pokoje 3, 4, 5 osobowe z łazienkami.
  2. Wyżywienie:
  • 1 dzień obiadokolacja, 2 i 3 dzień śniadanie, obiadokolacja, 4 dzień śniadanie, obiad
  1. Transport autokarowy,
  2. Opieka pilota, usługi przewodnickie, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, tj., Muzeum w Oświęcimiu, Muzeum JPII w Wadowicach, Kopalnia w Wieliczce, Katedra na Wawelu, Kościół Mariacki, Synagoga, Muzeum Schindlera, Muzeum Historii Miasta Krakowa, Ogród Doświadczeń, Jaskinia Łokietka.

Program stanowi propozycję, którą na życzenie można zmieniać.

 Inne atrakcje możliwe do realizacji na trasie:

Muzeum Lotnictwa, Muzeum Inżynierii, Aquapark w Krakowie, Kalwaria Zebrzydowska, Jaskinia Wierzchowska Górna, Pustynia Błędowska…

Koszt wycieczki zależy od liczby uczestników, miejsca wyjazdu grupy oraz wybranych punktów programu. Ustalamy go indywidualnie z zamawiającym drogą e_mailową.

Kraków stolica Małopolski – wycieczka 4 dniowa

Pin It on Pinterest