Kraków – stolica Małopolski – wycieczka 3 dniowa

Kraków – stolica Małopolski – wycieczka 3 dniowa

Kraków – stolica Małopolski – wycieczka 3 dniowa

(Oświęcim, Wadowice, Kraków, Wieliczka)

Kraków – stolica Małopolski – wycieczka 3 dniowa

Dzień 1: Zbiórka uczestników wycieczki w wyznaczonym miejscu, wyjazd do Oświęcimia – zwiedzanie Muzeum w Oświęcimiu – Brzezince, przejazd do Wadowic, zwiedzanie Muzeum Jana Pawła II oraz Bazyliki w Wadowicach, przejazd do Krakowa, obiadokolacja, przejazd do miejsca noclegu zakwaterowanie grupy, nocleg.

Dzień 2: Śniadanie, przejazd do centrum Krakowa –rozpoczęcie zwiedzania Krakowa: Wawel-Katedra, Groby, Dzwon Zygmunta, Kościół Mariacki, Barbakan, Planty, Sukiennice, czas na zjedzenie posiłku we własnym zakresie, przejazd do Wieliczki – zwiedzanie kopalni soli. obiadokolacja, przejazd do miejsca noclegu.

Dzień 3Śniadanie, zwiedzanie Ogrodu Doświadczeń – uczestniczenie w żywej lekcji fizyki na wolnym powietrzu, przejazd do Ojcowskiego Parku Narodowegozwiedzanie Jaskini Łokietka, przejście Doliną Prądnika do Ojcowa, zwiedzanie z zewnątrz zamku w Pieskowej Skale, Maczuga Herkulesa. Wyjazd w drogę powrotną, obiad na trasie. Powrót pomiędzy w godzinach późnowieczornych.

Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie

Świadczenia:

  1. 2 noclegi w schronisku młodzieżowym w Krakowie pokoje 4, 5 i 6 i 8 osobowe, łazienki ogólnodostępne lub w hotelu pokoje 3, 4, 5 osobowe z łazienkami.
  2. Wyżywienie:
  • 1 dzień obiadokolacja, 2 dzień śniadanie, obiadokolacja, 3 dzień śniadanie, obiad
  1. Transport autokarowy,
  2. Opieka pilota, usługi przewodnickie, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, tj., Muzeum w Oświęcimiu, Kopalnia w Wieliczce, Katedra na Wawelu, Kościół Mariacki, Ogród Doświadczeń, Jaskinia Łokietka

Program stanowi propozycję, którą na życzenie można zmieniać.

 Inne atrakcje możliwe do realizacji na trasie:

Muzeum Historyczne Miasta Krakowa, Muzeum Lotnictwa, Muzeum Inżynierii, Park Edukacji i Rozwoju, Aquapark w Krakowie, Kalwaria Zebrzydowska, Jaskinia Wierzchowska Górna, Pustynia Błędowska…

Koszt wycieczki zależy od liczby uczestników, miejsca wyjazdu grupy oraz wybranych punktów programu. Ustalamy go indywidualnie z zamawiającym drogą e_mailową.

Kraków – stolica Małopolski – wycieczka 3 dniowa

Pin It on Pinterest