Kotlina Jeleniogórska – wycieczka 3 dniowa

Kotlina Jeleniogórska  – wycieczka 3 dniowa

Kotlina Jeleniogórska  – wycieczka 3 dniowa

(Dobków, Szklarska Poręba,  Karpacz)

 

1 dzień – zbiórka o godzinie 6:45 wyjazd o godzinie 7:00. Około godziny 11:45 dotarcie do Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej w Dobkowie – nowoczesnego centrum edukacji geologicznej i regionalnej. Od godziny 12:00 zwiedzanie centrum z przewodnikiem oraz uczestnictwo w warsztatach, np.: – „Ogień znany i nieznany”. Około 15:00 przejazd do Szklarskiej Poręby od godziny 16:00 wycieczka piesza do drugiego co do wielkości wodospadu w KarkonoszachWodospadu Szklarka. Około 17:30 przejazd do miejsca noclegu, o 18:30 obiadokolacja, zakwaterowanie, nocleg..

 2 dzień – Śniadanie, o 8:30 wyjazd na całodniową wycieczkę w Karkonosze. Wjazd kolejką na Czarną Kopę, wejście na Śnieżkę z przewodnikiem, powrót pieszo do Karpacza przez schronisko Samotnia, zwiedzanie Świątyni Wang. Czas na odpoczynek w Karpaczu. Powrót około godziny 17:30 – 18:00, około 18:30 obiadokolacja, możliwość zorganizowania dyskoteki, nocleg.

 3 dzień – Śniadanie, o 8:30 przejazd do Karpacza, od godziny 9:00 zajęcia edukacyjne na terenie ośrodka edukacyjnego KPN lub ścieżce edukacyjnej, około 12:15 czas na spacer po Karpaczu. Około 13:30 wyjazd w drogę powrotną. Obiad na trasie około 15:30. Wyjazd w drogę powrotną, około 16:15. Powrót około 20:30 – 21:00.

 

Świadczenia:

  1. 2 noclegi w ośrodku wypoczynkowym w Podgórzynie pokoje 3, 4, 5 osobowe z łazienkami
  2. Wyżywienie: 1 dzień obiadokolacja, 2 dzień śniadanie, prowiant na drogę, obiadokolacja, 3 dzień śniadanie, obiad
  3. Transport autokarowy.
  4. Opieka pilota, usługi przewodnickie, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów zaplanowanych w programie: (Sudecka zagroda edukacyjna + warsztaty, np.: „Ogień znany i nieznany”, Wodospad Szklarki, kolejka na Kopę, przewodnik na Śnieżkę, bilety do KPN, Świątynia Wang, zajęcia w ośrodku edukacyjnym KPN lub na ścieżce edukacyjnej.)

 *obiekty wymagają rezerwacji z dużym wyprzedzeniem.
Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie

 

Program stanowi propozycję, którą na życzenie można zmieniać.
Koszt wycieczki zależy od liczby uczestników, miejsca wyjazdu grupy oraz wybranych punktów programu.

Ustalamy go indywidualnie z zamawiającym drogą e-mailową

Kotlina Jeleniogórska  – wycieczka 3 dniowa

Pin It on Pinterest