Kotlina Jeleniogórska, Harrachov, Bozkov – wycieczka 5 dniowa

Kotlina Jeleniogórska, Harrachov, Bozkov  – wycieczka 5 dniowa

Kotlina Jeleniogórska, Harrachov, Bozkov  – wycieczka 5 dniowa

Kotlina Jeleniogórska, Harrachov, Bozkov  – wycieczka 5 dniowa (Szklarska Poręba, Karpacz, Śnieżka, Harrachov, Bozkov, Sobieszów, Świdnica)

 1 dzień – zbiórka uczestników w wyznaczonym miejscu w godzinach rannych. Wyjazd do Szklarskiej Poręby, przejście do Starej Chaty Walońskiej, uczestniczenie w „Walońskiej Celebrze”, przejście do Wodospadu Szklarki, przejazd do Zachełmia – wycieczka piesza do enklawy KPN na Górę Chojnik w Sobieszowie – ruiny zamku, panorama Karkonoszy i Kotliny Jeleniogórskiej. Przejazd do miejsca noclegu, zakwaterowanie grupy, obiadokolacja,  nocleg.

 2 dzień – Śniadanie, wyjazd na całodniową wycieczkę w Karkonosze. Wjazd kolejką na Kopę, wejście na Śnieżkę, powrót pieszo do Karpacza przez schronisko Samotnia, zwiedzanie Świątyni Wang. Powrót do ośrodka, obiadokolacja, możliwość zorganizowania dyskoteki, nocleg.

 3 dzień –- Śniadanie, wyjazd na całodniową wycieczkę do Czech, przekraczanie granicy w Jakuszycach, przejazd do Bozkova  – zwiedzanie Bozkovskiej Jaskini, przejazd do Harrachowa spacer nad Mulmański Wodospad, przejście pod Mamucią skocznię. W drodze powrotnej spacer do Wodospadu Kamieńczyka. Powrót do ośrodka, nocleg.

 4 dzień – Śniadanie, wyjazd na całodniową wycieczkę na trasie: Kowary – zwiedzanie Muzeum Miniatur Dolnego Śląska, przejazd do Kopalni Uranu w Kowarach- zwiedzanie podziemnej trasy, kontynuowanie wycieczki na trasie „Zamków i Ogrodów Dolnego Śląska”. Powrót do ośrodka, obiadokolacja, możliwość zorganizowania dyskoteki, nocleg.

 5 dzień – Śniadanie, przejazd do Karpacza, zajęcia edukacyjne na terenie ośrodka edukacyjnego Karkonoskiego Parku Narodowego, czas na krótki spacer po Karpaczu. Przejazd do  Świdnicy zwiedzanie Kościoła Pokoju – obiekt wpisany na listę UNESCO. Wyjazd w drogę powrotną, obiad na trasie. powrót w godzinach wieczornych.

 Świadczenia:

  1. 4 noclegi w ośrodku wypoczynkowym, pokoje 3, 4, 5 osobowe z łazienkami.
  2. Wyżywienie:
  • 1 dzień obiadokolacja, 2, 3 i 4  dzień śniadanie, obiadokolacja, 5 dzień śniadanie, obiad
  1. Transport autokarowy.
  2. Podczas wyjazdu za granicę uczestnik musi posiadać paszport lub dowód osobisty.
  3. Ubezpieczenie NW i KL na dzień wyjazdu za granicę
  4. Opieka pilota, usługi przewodnickie, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów zaplanowanych w programie: (Chata Walońska, Ruiny Zamku Chojnik w Sobieszowie, wjazd kolejką na Kopę, Świątynia Wang, Jaskinia Bozkovska, Harrachov, Wodospad Kamieńczyka, Park Miniatur Dolnego Śląska w Kowarach, Sztolnie w Kowarach, Zamki i Pałace Doliny Bobru, ośrodek edukacyjny KPN, Kościół Pokoju w Świdnicy)

 *obiekty wymagają rezerwacji z dużym wyprzedzeniem.
Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie

 Inne obiekty możliwe do zwiedzania zamiennie na tej trasie: (Muzeum Miedzi w Legnicy, Muzeum Bitwy Legnickiej na Legnickim Polu, Zamek Grodziec, Muzeum Kargula i Pawlaka, wjazd i zjazd kolejką na Szrenicę,  …)

Program stanowi propozycję, którą na życzenie można zmieniać.
Koszt wycieczki zależy od liczby uczestników, miejsca wyjazdu grupy oraz wybranych punktów programu.

Ustalamy go indywidualnie z zamawiającym drogą e-mailową

Kotlina Jeleniogórska, Harrachov, Bozkov  – wycieczka 5 dniowa

Pin It on Pinterest