Gorąco zapraszamy

Kotlina Jeleniogórska, Harrachov, Bozkov – wycieczka 5 dniowa

Kotlina Jeleniogórska, Harrachov, Bozkov  – wycieczka 5 dniowa

Kotlina Jeleniogórska, Harrachov, Bozkov  – wycieczka 5 dniowa (Szklarska Poręba, Karpacz, Śnieżka, Harrachov, Bozkov, Sobieszów, Świdnica)

 1 dzień – zbiórka uczestników w wyznaczonym miejscu w godzinach rannych. Wyjazd do Szklarskiej Poręby, przejście do Starej Chaty Walońskiej, uczestniczenie w „Walońskiej Celebrze”, przejście do Wodospadu Szklarki, przejazd do Zachełmia – wycieczka piesza do enklawy KPN na Górę Chojnik w Sobieszowie – ruiny zamku, panorama Karkonoszy i Kotliny Jeleniogórskiej. Przejazd do miejsca noclegu, zakwaterowanie grupy, obiadokolacja,  nocleg.

 2 dzień – Śniadanie, wyjazd na całodniową wycieczkę w Karkonosze. Wjazd kolejką na Kopę, wejście na Śnieżkę, powrót pieszo do Karpacza przez schronisko Samotnia, zwiedzanie Świątyni Wang. Powrót do ośrodka, obiadokolacja, możliwość zorganizowania dyskoteki, nocleg.

 3 dzień –- Śniadanie, wyjazd na całodniową wycieczkę do Czech, przekraczanie granicy w Jakuszycach, przejazd do Bozkova  – zwiedzanie Bozkovskiej Jaskini, przejazd do Harrachowa spacer nad Mulmański Wodospad, przejście pod Mamucią skocznię. W drodze powrotnej spacer do Wodospadu Kamieńczyka. Powrót do ośrodka, nocleg.

 4 dzień – Śniadanie, wyjazd na całodniową wycieczkę na trasie: Kowary – zwiedzanie Muzeum Miniatur Dolnego Śląska, przejazd do Kopalni Uranu w Kowarach- zwiedzanie podziemnej trasy, kontynuowanie wycieczki na trasie „Zamków i Ogrodów Dolnego Śląska”. Powrót do ośrodka, obiadokolacja, możliwość zorganizowania dyskoteki, nocleg.

 5 dzień – Śniadanie, przejazd do Karpacza, zajęcia edukacyjne na terenie ośrodka edukacyjnego Karkonoskiego Parku Narodowego, czas na krótki spacer po Karpaczu. Przejazd do  Świdnicy zwiedzanie Kościoła Pokoju – obiekt wpisany na listę UNESCO. Wyjazd w drogę powrotną, obiad na trasie. powrót w godzinach wieczornych.

 Świadczenia:

  1. 4 noclegi w ośrodku wypoczynkowym, pokoje 3, 4, 5 osobowe z łazienkami.
  2. Wyżywienie:
  • 1 dzień obiadokolacja, 2, 3 i 4  dzień śniadanie, obiadokolacja, 5 dzień śniadanie, obiad
  1. Transport autokarowy.
  2. Podczas wyjazdu za granicę uczestnik musi posiadać paszport lub dowód osobisty.
  3. Ubezpieczenie NW i KL na dzień wyjazdu za granicę
  4. Opieka pilota, usługi przewodnickie, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów zaplanowanych w programie: (Chata Walońska, Ruiny Zamku Chojnik w Sobieszowie, wjazd kolejką na Kopę, Świątynia Wang, Jaskinia Bozkovska, Harrachov, Wodospad Kamieńczyka, Park Miniatur Dolnego Śląska w Kowarach, Sztolnie w Kowarach, Zamki i Pałace Doliny Bobru, ośrodek edukacyjny KPN, Kościół Pokoju w Świdnicy)

 *obiekty wymagają rezerwacji z dużym wyprzedzeniem.
Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie

 Inne obiekty możliwe do zwiedzania zamiennie na tej trasie: (Muzeum Miedzi w Legnicy, Muzeum Bitwy Legnickiej na Legnickim Polu, Zamek Grodziec, Muzeum Kargula i Pawlaka, wjazd i zjazd kolejką na Szrenicę,  …)

Program stanowi propozycję, którą na życzenie można zmieniać.
Koszt wycieczki zależy od liczby uczestników, miejsca wyjazdu grupy oraz wybranych punktów programu.

Ustalamy go indywidualnie z zamawiającym drogą e-mailową

Kotlina Jeleniogórska, Harrachov, Bozkov  – wycieczka 5 dniowa

Aktualności z FB

Biuro Usług Turystycznych Orchowscy

5 days 14 hours ago

Drogie Mamy, dziś Wasze święto - pełne miłości, wdzięczności i… marzeń! 🧳 Dziękujemy Wam za siłę, ciepło i niekończącą się troskę. To dzięki Wam świat

Biuro Usług Turystycznych Orchowscy

1 week 1 day ago

Znów w to samo miejsce? Nie tym razem. Masz tylko jeden urlop w roku? Tym bardziej nie warto go marnować na powtórkę z rozrywki. Życie

Biuro Usług Turystycznych Orchowscy

1 week 3 days ago

Każdy podróżuje inaczej - dla jednych liczy się spokojny odpoczynek, dla innych intensywne zwiedzanie, a niektórzy wolą po prostu złoty środek. Dlatego pytamy Was: Czego

Biuro Usług Turystycznych Orchowscy

2 weeks 2 days ago

Zaplanuj niezapomnianą podróż z nami! 🔥 Dla turystów indywidualnych i grup szkolnych przygotowaliśmy wyjątkowe oferty wycieczek do europejskich stolic – ale uwaga, ilość miejsc jest

Biuro Usług Turystycznych Orchowscy

2 weeks 3 days ago

Witam nowych obserwatorów! Fajnie, że jesteście! Ewa Witasik, Grzegorz Pieczyński, Anna Jankowska, Aleksandra Zielinska, Maria Miś, Malgorzata Adamkiewicz, Jadwiga Urbaniak, Hanna Sołtysik Specjalnie dla Was

Przygotujemy dla Ciebie idealnie dopasowaną wycieczkę