Kotlina Jeleniogórska, Drezno – wycieczka 3 dniowa

Kotlina Jeleniogórska, Drezno  – wycieczka 3 dniowa

Kotlina Jeleniogórska, Drezno  – wycieczka 3 dniowa

Kotlina Jeleniogórska, Drezno  – wycieczka 3 dniowa – (Szklarska Poręba, Karpacz, Drezno, Sobieszów, Świdnica)

1 dzień – zbiórka uczestników w wyznaczonym miejscu w godzinach rannych. Wyjazd do Szklarskiej Poręby, przejście do Starej Chaty Walońskiej, uczestniczenie w „Walońskiej Celebrze”, przejście do Wodospadu Szklarki, przejazd do Zachełmia – wycieczka piesza do enklawy KPN na Górę Chojnik w Sobieszowie – ruiny zamku, panorama Karkonoszy i Kotliny Jeleniogórskiej. Przejazd do miejsca noclegu, zakwaterowanie grupy, obiadokolacja,  nocleg.

2 dzień – Śniadanie, wyjazd do Drezna. Zwiedzania miasta: Opera, Zwinger, Katedra, Kościół Mariacki, poczet elektorów saskich, tarasy nad Łabą z punktem widokowym. Możliwość zwiedzania Galerii Dawnych Mistrzów (Gemäldegalerie Alte Meister)jedna z najlepszych na świecie galerii malarstwa do XVIII wieku, Kolekcja Porcelany (Porzellanansammlung), w południowym skrzydle Zwingeru, ukazuje słynną porcelanę miśnieńską oraz chińską. Powrót do ośrodka w godzinach wieczornych, obiadokolacja,nocleg.

3 dzień – Śniadanie, przejazd do Karpacza, zajęcia edukacyjne na terenie ośrodka edukacyjnego Karkonoskiego Parku Narodowego, czas na krótki spacer po Karpaczu. Przejazd do  Świdnicy zwiedzanie Kościoła Pokoju – obiekt wpisany na listę UNESCO. Wyjazd w drogę powrotną, obiad na trasie. powrót w godzinach wieczornych.

 Świadczenia:

  1. 2 noclegi w ośrodku wypoczynkowym, pokoje 3, 4, 5 osobowe z łazienkami.
  2. Wyżywienie:
  • 1 dzień obiadokolacja, 2 dzień śniadanie, obiadokolacja, 3 dzień śniadanie, obiad
  1. Transport autokarowy.
  2. Podczas wyjazdu za granicę uczestnik musi posiadać paszport lub dowód osobisty.
  3. Ubezpieczenie NW i KL na dzień wyjazdu za granicę
  4. Opieka pilota, usługi przewodnickie, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów zaplanowanych w programie: (Chata Walońska, Ruiny Zamku Chojnik w Sobieszowie, zwiedzanie Drezna z przewodnikiem, ośrodek edukacyjny KPN, Kościół Pokoju w Świdnicy)

 *obiekty wymagają rezerwacji z dużym wyprzedzeniem.
Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie

 Inne obiekty możliwe do zwiedzania zamiennie na tej trasie: (Muzeum Miedzi w Legnicy, Muzeum Bitwy Legnickiej na Legnickim Polu, Zamek Grodziec, Muzeum Kargula i Pawlaka, wodospad Kamieńczyka, wjazd i zjazd kolejką na Szrenicę, wjazd i zjazd kolejką na czarną Kopę, Muzeum Miniatur w Kowarach, Sztolnie w Kowarach…)

Program stanowi propozycję, którą na życzenie można zmieniać.
Koszt wycieczki zależy od liczby uczestników, miejsca wyjazdu grupy oraz wybranych punktów programu.

Ustalamy go indywidualnie z zamawiającym drogą e-mailową

Kotlina Jeleniogórska, Drezno  – wycieczka 3 dniowa

Pin It on Pinterest