Bałkańskie wakacje – Chorwacja, Czarnogóra i Albania – 10 dni IX 2018

Bałkańskie wakacje – Chorwacja, Czarnogóra i Albania – 10 dni  IX 2018

Bałkańskie wakacje – Chorwacja, Czarnogóra i Albania – 10 dni

Zachęcamy grupy zainteresowane poniższym programem do zamawiania jego realizacji na w sezonie lato lub jesień 2018r.

Termin realizacji wyjazdów w 2018r.

Bałkańskie wakacje – Chorwacja, Czarnogóra i Albania – 10 dni

Pobierz ofertę klikając w datę jej realizacji:

Termin:

07.09 – 16.09.2018r.1890,- zł przy grupie 50 os., 1940,- zł przy grupie 45 os.

Wersja do druku – proszę kliknąć w tekst po lewej stronie i pobrać program w wersji pdf. (wycieczka w trakcie organizacji)

Zniżki:

Dzieci do 12 lat:   1740,- zł przy grupie 50 os., 1790,- zł przy grupie 45 os.

Program ramowy:

Bałkańskie wakacje – Chorwacja, Czarnogóra i Albania – 10 dni

1 dzień – zbiórka o godzinie 23:45, a wyjazd około 0:15.  Na trasie przewidziane krótkie postoje higieniczne i wynikające z czasu pracy kierowców, dotarcie do stolicy Chorwacji  Zagrzebia – zwiedzanie miasta, przejazd do hotelu w pobliżu Zagrzebia, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – śniadanie, wyjazd ok. 7:30 (po śniadaniu) do Czarnogóry, zakwaterowanie w hotelu w Dobrej Vodzie, w godzinach wieczornych, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień – śniadanie, rekreacja nad morzem, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień śniadanie, ok. 9:00 wyjazd na wycieczkę Montenegro Tour (Ulcinj – Perest – wyspa Gospa od Skrpiela – Kotor – Budwa – Ulcinj) – przepłynięcie statkiem na Wyspę Matki Boskiej na Skale (wizyta w kościele), zwiedzanie Kotoru (czas do dyspozycji grupy), spacer po Budwie. Powrót do Ulcinj w godzinach popołudniowych, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień śniadanie, rekreacja i wypoczynek nad morzem, obiadokolacja, w godzinach wieczornych impreza – wieczór czarnogórski – w pobliskiej restauracji, nocleg.

6 dzień śniadanie, ok. 9:00 – rejs statkiem wzdłuż wybrzeża całodniowa wycieczka – zwiedzanie + plażowanie. Statek wyrusza z największego miasta portowego Czarnogóry Baru, Płyniemy wzdłuż Riviery Barskiej na północ, widać wiele małych plaż, miasteczek, półwysep z byłą bazą wojskową Jugosławii, następnie dopływamy do Petrowca na moru (czas wolny), dalej płyniemy w stronę Budwy, po drodze opływamy od strony morza wyspę – hotel – Sv. Stefan w Budwie (plażowanie), dalej płyniemy na piękna, schowaną w zatoczce Kralicina plażę – dostępną tylko od strony morza i wracamy do Baru. Powrót w godzinach popołudniowych, obiadokolacja, nocleg.

7 dzień – śniadanie, rekreacja nad morzem, obiadokolacja, nocleg.

8 dzień śniadanie, po którym wyjazd na wycieczkę – Orientalna Albania: zwiedzanie kraju kontrastów, przenikających się 3 kultur i religii, Szkodra – miasto kontrastów, Rozafa – iliryjska twierdza górująca nad Szkodrą, Jezioro Szkoderskie – czas wolny w jednej z restauracji rybnych. Powrót w godzinach popołudniowych, obiadokolacja, nocleg.

9 dzień prowiant, ok. 5:00, wyjazd w drogę powrotną, po drodze zwiedzanie Dubrovnika – zobaczymy m.in.: Brame Pile – glówna brama miejska, spacer po Stradunie, studnia Onufrego, klasztor franciszkanow, kolumna Orlanda, kościół św. Błażeja, Pałac Rektorski, Katedra, stary miejski port; przejazd do hotelu w okolicy Zagrzebia, obiadokolacja, nocleg.

10 dzień – śniadanie około 6:00, wyjazd w drogę powrotną, przejazd przez Słowenię, Austrię, Czechy i Polskę, przyjazd w godzinach wieczornych do Słupcy.

Cena obejmuje:

2 noclegi tranzytowe w Chorwacji w hotelu*** z HB (śniadania bufet i obiadokolacja serwowana), 7 noclegów w Czarnogórze w hotelu*** w Dobrej Vodzie (200 metrów od plaży) z 2 posiłkami, (śniadania bufetowe, obiadokolacje serwowane) zapewniamy pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami i klimatyzacją, bogaty program turystyczny, ubezpieczenie KL i NW, opiekę pilota na całej trasie i przewodników miejscowych. Obowiązkową od 26.11.2016r. opłatę od każdego turysty na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie.
Uczestnik wyjazdu musi posiadać dowód osobisty lub paszport.

Bałkańskie wakacje – Chorwacja, Czarnogóra i Albania – 10 dni
Cena nie obejmuje:

Obowiązkowej opłaty na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w kwocie 10 zł od osoby. Wydatków własnych uczestników wyjazdu, biletów wstępu do obiektów i atrakcji nie ujętych w programie imprezy, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, które wynoszą około 3% (wartości imprezy) i ubezpieczenia od chorób przewlekłych.

Ujęte w cenie wstępy do obiektów i atrakcji przewidzianych podczas wycieczki:

Zagrzeb – zwiedzanie stolicy Chorwacji, Montenegro Tourcałodniowa wycieczka (zwiedzanie, Wyspy Matki Boskiej na Skale, Kotoru, Budvy), Rejs statkiem wzdłuż wybrzeża – całodniowa wycieczka (zwiedzanie Baru), Orientalna Albania(zwiedzanie Szkodry, Twierdzy Rozafa, Jezioro Szkoderskie), wieczór czarnogórski, Dubrovnik – zwiedzanie miasta z listy UNESCO – perły Dalmacji.

Wyżywienie:

Na tranzycie 2 posiłki, W hotelu w Czarnogórze 2 posiłki HB (7 śniadań – bufetowych,
7 obiadów serwowanych). Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja 1 dnia w Chorwacji, a ostatnim śniadanie w Chorwacji.

 Plaża:

Leżaki na plaży przy hotelu w Czarnogórze są płatne. Dwa leżaki i parasol kosztują 4 euro..

 Transport:

Transport autokarowy, z obsługą 2 kierowców.

Program stanowi propozycję, którą na życzenie można zmieniać w przypadku zamówień grupowych

Koszt wycieczki zależy od liczby uczestników, miejsca wyjazdu grupy oraz wybranych punktów programu.
Ustalamy go indywidualnie z zamawiającym drogą e-mailową.

Bałkańskie wakacje – Chorwacja, Czarnogóra i Albania – 10 dni

Pin It on Pinterest