Poznajemy Kaszuby – wycieczka 2 dniowa

Poznajemy Kaszuby – wycieczka 2 dniowa

Poznajemy Kaszuby – wycieczka 2 dniowa

1 dzień – Zbiórka uczestników w wyznaczonym miejscu. Przejazd do siedziby Parku Narodowego Borów Tucholskich w Charzykowach *zajęcia edukacyjne na terenie Parku. Przejazd do *Będomina – zwiedzanie Muzeum Hymnu Narodowego, przejazd do Szymbarku zwiedzanie z przewodnikiem atrakcji w Centrum Edukacji i Promocji Regionu przejazd do ośrodka wypoczynkowego, zakwaterowanie grupy, obiadokolacja, możliwość zorganizowania dyskoteki, nocleg.

2 dzień – śniadanie, zwiedzanie *Kaszubskiego Parku Etnograficznego we Wdzydzach Kiszewskich z możliwością odbycia lekcji do wyboru, np.: lekcja języka kaszubskiego, zajęcia w zabytkowej szkole… ok. 3 godzin, przejazd do Kościerzyny – zwiedzanie *Muzeum Ziemi Kościerskiej lub *Muzeum Kolejnictwa oraz udział w wybranej lekcji, np. Jak para napędzała postęp? – historyczne i współczesne zastosowania napędu parowego, obiad na trasie. Wyjazd w drogę powrotną. Powrót przewidziany w godzinach wieczornych.

*obiekty wymagają rezerwacji z wyprzedzeniem.
Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie

Świadczenia:

  1. 1 nocleg w ośrodku wypoczynkowym na Kaszubach, pokoje 3, 4, osobowe typu z łazienkami lub typu studio.
  2. Wyżywienie:
  • 1 dzień obiadokolacja, 2 dzień śniadanie, obiad.
  1. Transport autokarowy
  2. Opieka pilota, usługi przewodnickie i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów. (Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie, Szymbark- Centrum Edukacji i Promocji Regionu, Muzeum Ziemi Kościerskiej lub Muzeum Kolejnictwa, Kaszubski Park Etnograficzny, Park Narodowy Borów Tucholskich…)

 Program stanowi propozycję, którą na życzenie można zmieniać.

Koszt wycieczki zależy od liczby uczestników, miejsca wyjazdu grupy oraz wybranych punktów programu. Ustalamy go indywidualnie z zamawiającym drogą e-mailową.

Pin It on Pinterest